Kvalitetna posoda - pa ne zepter, amc

soncica69  

član od: 9.11.2009

sporočila: 27

5. jun 2011 8:54

Hojla!

Todi soma razmišljam o nakupu novih ponev, te s tefalom so mi odslužile pa me zanima, če veste kje bi jih našla v okilici Maribora.

Hvala

soncica69

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

23. jun 2011 9:01

Če iščeš posode oblečene s teflonom, potem glej, da bodo imele bolj debelo dno. 
Saj imam grozno izkušnje s firmo Tefal, kjer se mi je v enem piskru dno začelo deformirat. Potem pa je posoda zanič, saj ne zapeče enakomerno. Zato so mi zdaj svetovali, da naj (tudi pri Tefalu) gledam na dno posode.

Drugače pa rabim en nasvet. Namreč našla sem posodo, ki je kot Amc in Zepter varjanta, le da je za 22 kosov cela 238€. Sem jo pregledala v trgovini, tako da je 100% za indukcijo in ima enake lastnosti kot ostali 2 firmi. Koliko ve dejansko kuhate z tem načinom brez vode in to? Ker razmišljam, če se mi splača zmetat stare lonce stran in it v nakup novih. Na teflon pa že dolgo ne prisegam več, ker zelo hitro odpove.

Monika7

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti