Začetnica, je muzika, je :)
katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Sobota na krasu
Uno cankarjanstvo se lahko gresta pa s šalco čaja, sam MamaF, ne ve za ta incident... ; )
lidka [sonce]
Wauuu, Katka, ful lep filmček! Madonca, zdaj bo lahko cel svet videl, kako smo lepe in fajn!
Pa še Tonči in Likar imata močni stranski vlogi
. Muzika je tudi prav taprava......še dobro, da je kaj slišat, ko smo ble tolk glasne
.
Začetnica, Cankar ti sporoča: Povej natančni odtenek ploščic v tvoji kopalnici, da bo lahko taprave nianse papir v WC primež namontiral, ko ti ga skesano prinese.
mamaF - Mojca
Uuuuu, kaj bom jaz fouš....
lidka [sonce]
| mamaF je napisal/a: |
| Začetnica, Cankar ti sporoča: Povej natančni odtenek ploščic v tvoji kopalnici, da bo lahko taprave nianse papir v WC primež namontiral, ko ti ga skesano prinese. mamaF - Mojca |
Tole je ratalo pa zelo resno, samo čakam še na uradni razpis. Sem že skoraj nahecala mojo običajno sotekačico, da greva skupaj. Danes sem kofečkala z delom navijaške ekipe. Saj tek ni več kot 10 km, če se ne motim, teden kasneje imam še zadnji letošnji polmaraton, katerega bi rada pretekla v zase rekordnem cajtu (čas LM - 1 sekunda, da ne bo kdo mislil, kakšen fanatik sem ratala).
No, da boste vedele, za koga navijat:

Pol pa to laufanje že ni tak napor, če majo ene cajt še mahat zravn.
Začetnica
ja, muziko sem pa uganila!
aknelab
Super film,moram pohvalit..........pa ena fajn tortica se vidi
........uh zej sem pa tooolk važna
lp goga
Loni, kaj pa novemberski treking v Ljubljani? Se mi zdi, da je to tudi nekaj zate- treking liga, namreč, če še ne poznaš. www.treking.si
http://www.adventuresport.si/koledar-prireditev.html
ali pa tale, ki je že malo prej
http://www.treking.si/index.php?option=com_content&
fresh
Sporočilo je spremenil(a) fresh dne 09. okt 2008 12:27:43
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
