Sobota na krasu

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

5. okt 2008 19:03

Ja mamaF sedaj pa vem...jej jej,kaj ste vse jedle,če bi prej vedela...... Katka,tvoja nonica je res luštna,bi jo imela,če mi poveš kje si jo dobila. Me matra ,kje je Damjan,kam ste ga skrile..... lp goga

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. okt 2008 19:27

Jeleniiii Gogad, nonica je iz Name v Lj, oddelek za gospodinjstvo. Imajo tudi velike ribežne in morje drugih izdelkov iz te "linije", jaz bi vse imela :))))))) Damjan je okoli laufal in se od daleč medil, na koncu pa vse talarje polizal :) Še nekaj mojih fotk, dokler mi ni aparat crknil, seveda baterija... MamaF, velika trgovka utrinek iz sejma Komenski cerkveni stolp nepozabni Tonči kuhinja, delo umetnikov - domača proizvodnja :) mamaF v elementu pa še malo vrta katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 05. okt 2008 19:29:17

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. okt 2008 20:22

Ja, Katka, jaz se zdajle smejim še na poti v kuhinjo in nazaj v zvezi s tem potresom... Ja, ja, Goga, torta je bila super. Mislim, da bo kaka slikca za gor nalimat? Ja, mamaF, Začetnica se je potrudila s šatuljico, pa se nisva nič zmenili, pa sva bili vseeno barvno usklajeni... Jaz sem danes prvo planila na mojega, kraševca, ko se je vrnil s Sežane, da sem mu razložila vse o Tončiju ion seveda vsem ostalem. Hah, sva šla potem na sprehod pa po kostanj v gozd, celo v eno luknjo sem stopila. Pa šla sem v supergah, uuuu... In tudi jaz pod vtisom vsega že cel dan čvekam, kako smo se mele superca!!! lidka [sonce]

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. okt 2008 21:00

Ženske, nore ste. Ma sem bila tudi jaz danes v Sežani, smo se ustavili po teku in poležavanju na plaži v Sisljanu na strokovni analizi, beri bili smo lačni.

Odločitev je padla, definitivno pridemo 15.11. v Sežano.

Loni Makaroni

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

5. okt 2008 21:05

O, punce hvala, da ste me razsvetlile okoli škatlice! Začetnica, oprosti, saj si videla, jaz toliko čvekam, da še sama sebe ne čujem, kaj šele ostalih. Hvala in enga lupčka za škatlico! mamaF - Mojca

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

5. okt 2008 23:53

Tale umetniška kuhinja in pa zunanji motivi so pa res za pogledat. Imaš še kaj več takih fotk.

Matjaž

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

6. okt 2008 0:23

Matjaž, samo da malo pospravim, pa jo bom poslikala (kuhinjo), če češ. mamaF - Mojca

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. okt 2008 0:54

Matjaž, res je za pogledat. Meni je aparat "riknil", če ne, bi jih imela več, čakam pa punce, da mi še pošljejo slike, tudi od kamnoseštva in kipov, ki jih dela Damjan in so del te nature . Sicer pa je Mamaf pravi naslov. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

6. okt 2008 7:18

Ojej babe ste naklofale. En dan me ni, pa že gužva... No ker sem edina, ki se še ni javila (če vas moti - 4.11. je primeren dan, da mi kupite lap top-a), da še jaz kaj napišem. Pravzaprav sploh nevem kje naj začnem. Ja vem - najprej bom mamiF odšraufala glavo, ker je objavila slike na katerih sem jaz in zdaj ne morem biti več v ilegali, sploh pa ne morem razlagat okol, da sem lepa, pametna, bogata, suha in še kaj... MamaF se je splačalo zgodaj vstat - enkraten dan je bil, jaz sem uživala kot že dolgo ne. Bom šla kar po etapah čez cel dan. Jelenčkova itak pravo srce, bi si te kar domov nesla, če bi tvoj pustil. Katka lopatka (beri: ŠPARGELJ) faca, sem se ti tak nasmejala (sploh pri potresu). Lidka tak lepa, da sem ti kar fauš, pa tiste polne ustnice (za katere je najbrž kriv vilinski glos)... Dasaz in Daga - me smrklje vaju lepo pozdravljamo in tudi javljamo, da vaju mamo rade. Daga tista torta se mi še danes po glavi mota. Dasaz povej, da naslednjič pa boš upala Tončija malo pošlatat ane ane??? MamaF in Damjan - vajini otroci najbrž sploh ne vejo kak kul starša majo. Pa tista kuhna polna topline in domačnosti. In tak lep sprejem. Tudi jaz vama kot katka zavidam vajino sproščenost, jaz sem včasih kar malo zategnjena in sanjam da bi se umaknila v eno hiško kot je vajina in bi mela božji mir. Ej saj mogoče pa bom kdaj to nardila. Pa Tonči pa Likar, če se jih kdaj naveličata, ta prvi pride k men, ta drugi pa k Šparglju. No še kasneje kaj napišem, zdaj mi bo ena bejba ključek naštimala. Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

6. okt 2008 8:09

Aja to sem pozabila: Sem strašno žalostna, ker sem brez pasu... Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti