Na baldahin se nam je nakapljalo nekaj smole, ki se je tudi že posušila. Rada bi jo odstranila, vendar ne vem s čim ali kako, da ne bi poškodovala baldahina oz. inpregnacije na njem. Baldahin je pa plastificiran.
Ali ima kdo kaj izkušenj s smolo?
Na baldahin se nam je nakapljalo nekaj smole, ki se je tudi že posušila. Rada bi jo odstranila, vendar ne vem s čim ali kako, da ne bi poškodovala baldahina oz. inpregnacije na njem. Baldahin je pa plastificiran.
Ali ima kdo kaj izkušenj s smolo?
Kot pravi Rada jem, če gre smola z rok z oljem, gre tudi z baldahina. Olje pa zanesljivo ne uniči impregnacije. Olje potem odstraniš s katerim od čistil za posodo.
| bojči je napisal/a: |
| Olje 31 od Justa. bojči |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.