Puljenje modrostnih zob

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

24. sep 2008 14:14

Meni je tudi moj zobozdravnik izpulil modrostni zob takoj- sicer smo res iz zakotnih krajev... tejka77

maya the bee  

član od: 24.9.2008

sporočila: 1

24. sep 2008 14:44

Pozdravljene.... V Celju se čaka v bolnici od pol leta do enega leta, jaz sem bila na pregledu lani novembra, operacijo pa bom imela šele letos konec oktobra. maya the bee

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

24. sep 2008 14:57

Meni moja zobozdravnica ni mogla sama izpuliti štirice zgoraj, ker je bilo vse majavo in načete korenine in kaj vem kaj še vse, skratka cel bordel. Me je napotila k čeljustnemu kirurgu. Čakalna doba v MB - nekaj tednov do nekaj mesecev, za nekatere posege do leto dni, razen v nujnih primerih. Moj je bil, ker je infekcija trajala že dva meseca in so se že pojavili glavoboli. Zob je zunaj (hudo težko je šlo, se je kirurg lepo namučil).

Modrostne mi je pa dva krat pulila zobozdravnica sama, brez problema, še kri ni tekla, enkrat pa čeljustni kirurg. In je bilo hudo, ker je spustila injekcija, pa "štemali" so zob - zvrtajo luknjo vanj, zapičijo v luknjo neko kovinsko reč in malo gor - dol, da gre zob ven.

 

Ampak, kot je rekla Vendy, nič težko, kar se mora. Meni je obisk pri zobozdravniku še vedno kot iti na malico.

 

Mamamia

mamamia

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

24. sep 2008 19:53

meni so letos spulili na lj stomatološki 3 modrostne zobe, na vrsto pa sem prišla kar kmalu, čakala sem kakšen mesec in so me naročili za dve termina (1x2 zoba, čez en teden pa 3 zob), vendar se mi je en zob zagnojil, tako da sem dobila se en datum ene 14 dni kasneje, da se mi zagnojeni zob pozdravil. Ko so mi pulili spodnje sploh nisem čutila , a zgornji.... anitram1

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

24. sep 2008 20:20

Mamamija, kot iti na malco! srečnica Glih gnes so mi izdrli zadnji spodnji zob (nekaj jih je še ostalo) in sicer ob petih popoldne, pa mi kri še vedno teče. A bom bla izkrvavela? tumpika

nicol  

član od: 8.11.2004

sporočila: 120

24. sep 2008 21:25

no,tudi jaz sem bila junija pri ušesnem zdravniku v mb,,in sicer zaradi odstranitve nosnih polipov,in dobim čez 14 dni pošto iz bolnice,kjer vidim predviden datum oper.21.01.2010,pa sem najprej mislila,da niso meni pisali,pa še enkrat pogledam ime in priimek,pa si mislim,pa to sem jaz,samo mogoče so se zmotili pri datumu,pokličem in mi reče sestra,da je ta datum čisto točen,in kaj mi je preostalo druga kot,da sem odšla v Lj na pregled in bom operirana že naslednji mesec tako,da bom lažje dihala. lp nicol

matyuk7  

član od: 6.7.2008

sporočila: 22

24. sep 2008 23:55

Hvala za nasvete, sem mal klical in nekateri hočejo za ta poseg celo 180 eur, kar se mi pa zdi čist preveč, glede na to da je Slovenija v ustavi socialna država in glede na to, da plačujem vsak mesec veliko evrčkov v državno zdravstveno blagjno, tega preprosto ne morem doumeti!!! l.p. matyuk7

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

25. sep 2008 0:34

za ta poseg 180 €? pa sej dobiš "zastojn" sam mal bo za počakat. če je nujno si tko al tko hitrej na vrsti bannanna

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. sep 2008 9:00

Tumpika, ne vem, kaj si ti včeraj iz ust škropila....ampak, še vedno je bolje pljuvati ognojek iz ust kot škorpiti srčno kri, a ne? Če je frka, ti naj da pa zdravnik tamponažo. Vendelina jr.

žigolino  

član od: 14.8.2008

sporočila: 112

25. sep 2008 10:18

Moja sorodnica je bila prejšnji teden v Celju samoplačniško 180€,čakala samo en teden drugače bi bla pa drugo leto novembra na vrsti. žigolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti