Make-up

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. sep 2008 9:54

katka lopatka je napisal/a:
Ah, sedaj je čisto drugačna, kot na sliki... Lahko bi naredile en pekovsko-vizažistični večer. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Kje se prijavim??????? Začetnica

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

24. sep 2008 9:58

ZAČETNICA je napisal/a:
katka lopatka je napisal/a:
Ah, sedaj je čisto drugačna, kot na sliki... Lahko bi naredile en pekovsko-vizažistični večer. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Kje se prijavim??????? Začetnica
Jaz tuuudi! Prinesem kroglice! Jelenckova

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. sep 2008 9:59

Sonči, tega na vašem štajerskem žuru ne bomo počele - iz preprostega razloga, ker mene takrat ne bo v Slo. Drugače pa, če bo Kati organizirala, ker katki grejo te stvari dobro, bom jaz sodelovala. Vendelina jr.

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

24. sep 2008 10:07

Če hočeš.... Upam da si kupila očala ki so narejena zate , ti polepšajo obraz in pridejo s tvojim stilom do izraza. Očala lahko tvojo pojavo zboljšajo in naredijo nekaj posebnega... V vsakem primeru pa je smiselno imeti več očal, ker so dandanes modni dodatek kot torbica, frizura in čevlji. Ličenje se torej prilagodi vsemu skupaj. Če si si kupila barvna očala, prilagodi barve njim in obleki. Klasična očala ponavadi naredijo osebo resno- starejšo in so velikokrat namenjena poslovnim osebam, to pomeni da bi z močnim make up- zgrešila. Make -up je ponavadi prilagojen celotni pojavi in pristaja točno določenim tipom človeka, okolju in stilu katerem živiš. (na zabavo greš drugačen kot v službo). Mislim da je nakup očal pomembnejši kot make-up ki ga lahko prilagajamo... Uživaj ob nošnji očal... barbyslo

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. sep 2008 10:14

Ah ta naš štajerski žur gre itak čist v drugo smer (čvek, mošt in kostanji, ples, spoznavanje narave). Za kulinarično-kozmetični tečaj je pa čisto poseben obred potreben... Jelenčkova za mene rafaelo al pa one kostanjeve prosim, one, ki jih imaš ti v mislih bo pa kar vsaka svoje imela, če bo želela. Začetnica

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

24. sep 2008 10:24

Kaj ti veš, kaj sem imela jaz v mislih. Mislila sem na tiste kroglice, ki jih je MM včeraj na srečanje prinesla. Joooj! Jelenckova

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. sep 2008 10:26

Jelenckova je napisal/a:
Kaj ti veš, kaj sem imela jaz v mislih. Mislila sem na tiste kroglice, ki jih je MM včeraj na srečanje prinesla. Joooj! [grin][grin][jezik][jezik] Jelenckova
Znam ja tebe. Začetnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

24. sep 2008 10:47

Hej, kaj se dogaja, mal ne pokukam gor, pa je full napisanega!!! Kje ste me gledale, ko imam rdeče ali blond lase? Zdaj sem spet blond, he, he... Evo, celo noč sem dežurala, otrok je bolan... Sedaj sem doma, na negi, ampak napackat sem se šla vseeno. Danes sem skuhala govejo juho, pekla potico, kruh, naribala zelje za solato, skuhala krompir in naredila cel pisker paradižnikove mezge. Sem faca, a? Aha, jaz bom te zadeve tebi prepustila Vendy, ker si bolj v financah podkovana, pa se boš že znašla, kako bi najbolje vnovčile, : ) Sam čak mal, Katka, midve se vmes še vidiva, a? (Loni, kaj hudiča nisi mal moje kozmetike v roke vzela kdaj... pa bi videla, al ja al ne) lidka [sonce]

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

24. sep 2008 11:46

Jaaa, lidka, še en dober teden pa greva. No, leto nazaj si bila blond Vendy, če imaš na voljo prostor oz. veš, kje bi to lahko potekalo, potem lahko zorganiziramo... (pri meni na žalost v bližnji prihodnosti ne, so gradbena dela in polulan cucek ). katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

24. sep 2008 11:58

hehe, na to pa pridem, če boste zorganizirale, da vidim, kaj lahko naredite iz mene, hehe, pa če bi me potem lubi sploh še spoznal - me še ni videl z make upom, kot tudi nihče drug ne - ker ga enostavno še nikoli nisem uporabila - razen za pusta Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti