Ginekološka operacija

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

tema odprta - 13. sep 2008 21:22 | ogledi: 2.459 | odgovori: 3

To ni ravno kulinarična tema, vendar se na forumu ponavadi vedno najde odgovor na vsako vprašanje.

Mama (stara je 73let) je naročena na operacijo, kjer ji bodo odstranili maternico, hkrati pa še operirali mehur.

Rada bi čimveč izvedela o samem poteku takšne operacije, koliko časa operacija traja, kako dolgo se ostane v bolnišnici, koliko časa po operaciji mora počivati oz. se paziti, kaksni zapleti so možni.

Skratka, rada bi čim več informacij in bi vam bila zelo hvaležna vsaj za nekatere izmed njih.

Lep pozdrav,

anitram1

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. sep 2008 21:26

vprašaj na med.over.net, tam imaš poseben oddelek med zdravstvenimi forumi ginekologija in boš dobila bolj strokoven odgovor. Veri

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

14. sep 2008 10:36

Pa to bi ji morala po mojem tudi ginekologinja ali pa drug zdravnik vse razložit. Mojo babico tudi čaka ta opercija. Rekli so ji,da po operaciji strogo mirovanje,čisto nič ne bo smela delat,dvigovat sploh ne,samo počivat. Dolgo se bo morala pa tudi izogibati daljšim sprehodom in prevelikim bremenom. evagirl

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti