Plačilo vrtca

tema je zaklenjena

Bertulina  

član od: 12.9.2008

sporočila: 10

12. sep 2008 12:20

Draga meli79, v prejšnjih postih si napisala, da imaš računalnik samo v službi!!! Zdaj pa me zanima ali si zadnjih 24 ur neprekinjeno na delu pa tudi ne delaš nič, saj so tle tvoji zapisi vsakih cca15 minut??? Ne bi raje počela kaj drugega? Nobena tvoja izjava ni glih normalna, tku da se bolj delaš norca s same sebe kot iz drugih, kateri niso krivi za tvoje probleme. Vsi imamo težave pa zaradi tega ne žalimo ljudi. Bertulina Bertulina

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

12. sep 2008 12:20

Pa daj no ! SAmomori in droga zaradi tega ker nimajo vsega. Lari fari. Veliko več kritičnih mladostnikov poznam iz bogatejših družin kot pa iz tistih kjer si ne morejo privoščiti vsega. Pa roko na srce . Kakšen bo pa šok za tvojega otroka, ko bo nekoč imel svoj denar pa si kljub temu ne bo mogel vsega privoščit, če ima že od malega vsega dovolj in še preveč. patka

neznan uporabnik

12. sep 2008 12:21

pač imam šolo za tako službo in kaj? to ne pomeni da nisem utrujena ko pridem domov al da mi doma ni treba likat kuhat itd...in kaj potem?to da imam popoldan po nočni fraj pa tudi ni res ker imam otroka če si pozabila in ga ne morem posest na kavč pa mu rečt no zdej pa mal gledaj tv da bo mami nevemkaj počela, ok?kako lahko tistim ki imajo 4 otroke uspe da se ukvarjajo z vsakim posebej mi tudi ni jasno...razen če so gospodinje meli79

Bertulina  

član od: 12.9.2008

sporočila: 10

12. sep 2008 12:25

tvoj otrok je pol v zadnjih 24 urah tud sedel na kavču, sej nimaš cajta zanj, če neumnosti klatiš sm gor...... Bertulina

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

12. sep 2008 12:25

Meli, Meli, kam si zabredla s svojim jezikom. Če sem še jaz nesramna, točka za tvojega bivšega partnerja, da je šel od tebe. S tako miselnostjo svojemu sine ne boš dala dobre popotnice za v življenje. Dohodkov sploh nimaš mal, tudi preživnino imaš, pa stanovanje, pa avto, pa kaj zaboga bi še rada imela. Če se mi ne bi smilil tvoj otrok, bi ti rekla, bodi brez službe, pa boš videla. Tudi jaz sem imela dva otroka, krasno službo in moža, pa sva ostala v pol leta oba brez službe. Pa sva se v tistem času lotila še zidat podstrešno stanovanje. Pa nam je uspelo. Danes imava tri krasne otroke v našem brezplačnem šolstvu, na člana imava manj prihodkov kot ti. Pa nam nič ne manjka, še na morje gremo vsako leto, resda v kamp in ne v hotel. Oprosti, nesramnost se vrača z nesramnostjo. Malčica

neznan uporabnik

12. sep 2008 12:25

Gurenc nimam takih problemov, moj otrok ni prikrajšan je izredno srečen in pameten, pri 5ih govori 3 jezike.denar pa definitivno vplva na razvoj otroka ker brez njega otroka ne moreš vključiti v razne dejavnosti pa tudi dobre šole stanejo...od tega pa je odvisna tdi njihova služba...malo je tistih iz revnih družin ki potem nekaj naredijo iz sebe...morda v ameriki ali pa na nezakonit način. denar je pomemben, pa ne mi nabijat da to ni res meli79

neznan uporabnik

12. sep 2008 12:29

me zanima kako ti bo ko bodo šli otroci na univerzo pa jim bodo...kot so moji sošolki rekli da njena šola ni nič vredna niti ni iz kake znane družine pa da zato ne more na univerzo...sedaj je punca v vojski ker ni imela druge izbire.... meli79

neznan uporabnik

12. sep 2008 12:32

gre se pa za policijsko akademijo v tacnu če že koga zanima kako in kje je to možno...očitno je...seveda lahko greš izredno...če imaš denar za šolnino...2000evrov v kešu , pred vpisom in v enkratnem znesku...dejstvo je da danes brez denarja ne prideš nikamor...in poanta ni PREŽIVETI ampak ŽIVETI...in to da iz meseca v mesec gledaš kako boš prišel skozi ni življenje...in dvomim da je kateri od vas ki je v takšnem stanju resnično zadovoljen...mislim da si lažete v obraz meli79

neznan uporabnik

12. sep 2008 12:32

zato vas tudi moti tale forum in moje izjave...ker veste da imam prav meli79

neznan uporabnik

12. sep 2008 12:34

bertulina beri nazaj...ko sem na netu sem v službi in takrat je otrok v vrtcu ali pri mami...drugače pa se ukvarjam z njim in ne sedi na kavču! meli79

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti