Plačilo vrtca

tema je zaklenjena

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

12. sep 2008 12:05

Poglej napadel te ni nihče, ampak ker sem sama preverila nekatere podatke so se mi nekatera tvoja "dejstva" zdela iz trte izvita. Napadati si pa začela sama in mislim, da si dovolj stara da sprejmeš to odgovornost in krivde ne vališ na nas. Začetnica

neznan uporabnik

12. sep 2008 12:06

vsakomur se lahko karkoli zgodi,tudi sama kot sem že rekla ne bi imela otroka če bi vedla da se bo vse skupaj ko0nčalo....ni fer da otrok nima normalnega otroštva...na žalost danes pod normalno spada tudi imeti kar imajo vrstniki, nisem rakla da mora dobit kar si zabije v glavo ampak ne me pumpat da otrok za srečno otroštvo le ljubezen...od ljubezni se na žalost ne živi meli79

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

12. sep 2008 12:07

Meli79 resnično se mi smiliš, če misliš, da je sreča otrok odvisna od dopusta, modernih oblek, najnovejših igrač... pa četudi so v puberteti. Sama imam tudi pubertetnika pa se prav nič ne pritožuje če nosi obleke, ki jih je pred njim nosil že kdo drug. Že zdavnaj smo razčistili kaj nam resnično pomeni sreča. Ta ostane tudi, ko se cunje stržejo, poletje mine..... O tem zakaj se nekdo odloči za več otrok pa tudi ne bi izgubljala besed. Sama izhajam iz za današnje razmere in po tvojem očitno tudi ogromne družine. V otroštvu res nismo živeli v izobilju, smo pa vedno čutili pravo ljubezen in iz nje zadovoljstvo da imamo drug drugega. Sedaj ko smo že vsi odrasli smo staršem hvaležni, da nas je bilo toliko. Že od malega smo vedeli, da vsega ne moremo imeti, pa smo zato tisto kar smo imeli znali toliko bolj cenit. Denar je res sveta vladar, a sreče z njm žal ne moremo kupiti Pa malo razčisti sama pri sebi kaj je to normalno. patka Sporočilo je spremenil(a) patka dne 12. sep 2008 12:10:40

neznan uporabnik

12. sep 2008 12:08

kje pa si točno preverila te podatke ZAČETNICA?povej da preverim še jaz...ne vem morda mi ljudje lažejo, morda bi jih morala prosit za plačilne liste pa položnice iz vrtca.... meli79

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

12. sep 2008 12:10

Saj nevem al se norca delaš al kaj. Skratka preberi enega izmed prejšnjih postov, jasno piše kam se moraš obrniti. Se poslavljam od te teme. Začetnica

neznan uporabnik

12. sep 2008 12:12

patka...morda tebi ne pove...ga pa to teži in to drži v sebi...zakaj pa je potem tolko samomorov in droge med mladimi v sloveniji?tako majhna država pa med prvimi na svetu po št. samomorov?to da je sreča le zdravje in ljubezen so izgovori revnih ljudi. nisem rekla da je z denarjem možno vse ampak če ga nimaš je sranje, kot pravi italijanski pregovor: i soldi non fanno felicita" figuriamoci la miseria ali: denar ne prinaša sreče, še manj pa revščina meli79

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. sep 2008 12:13

Meli, bom pa jaz posploševala, pa naj takoj povem, da otrok splon nimam. Da boš lahko še čez mene kakšno rekla, češ, da se vtikam tja, kamor ni treba.

Če je tukaj kdo primer užaljenosti, si to ti. Kar tako udrihati čez vse in vsakogar je zame primer primitivizma, ne pa obnašanja odraslega človeka.Sorry, tako pač je.

Egoizem s številom otrok nima nobene veze. Če je tukaj kdo egoističen, si to spet ti. Iz Mizarkinega pisanja se da čsito lepo razbrati, da ima ona vse svoje štiri otroke rada in da se z njimi ukvarja. To, da si poleg tega najde še čas za peko, ji štejem kvečjemu v plus.

Moji mami so tudi očitali, kaj se gre, da ima toliko otrok, pa še sama je ostala. Pa nam danes nič ne manjka, tako je to. In ko sva s sestro z mamo skupaj pekli, je bil to dogodek dneva.

Debato si odprla za debatiranje, če pa tega ne moreš sprejeti, je pa to tvoj problem. Navadno tukaj lahko vsakdo napiše svoje mnenje, a na vljuden način. Tvoje "usajanje" tu gor pa pa v to kategorijo ne paše več.

 

 

 

Loni Makaroni

neznan uporabnik

12. sep 2008 12:16

verjetno mizarka nima 3izmenske službe, pa kakšno mamo al taščo da ji otroke čuva, pa vsa zapuščena v trenirki okoli hodi pa se čudi zakaj jo mož vfara...klasika... meli79

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

12. sep 2008 12:18

"mizarka...lepo da imaš čas peči piškote....pa šivat verjetno pa z vrta pobirat plevel...nekateri pa imamo slubo in delamo tudi nočne, pa čeprav mi po zakonu tega ne bi blo treba....vsaj mojmu otroku nič ne manjka...raje grem z njim enkrat na leto na dopust kot da jih imam 4 in da sedimo doma...pa se delamo kako nam je fajn, ker se imamo radi, pa čeprav jemo ostanke od 2 dni nazaj...dejte no...sami sebi lažete v obraz meli79" meli, sama imam nižjo plačo kot ti. glede ostankov od dva dni - kot si napisala ti - veš ene mame znamo skuhat toliko kot se poje. Znamo oceniti količino. Včasih pa namerno skuhamo večje količine pa damo v zamrzovalnik. In če imaš nočno, to še ne pomeni, da delaš 24/h na dan. Pač ponoči delaš, dopoldan spiš, popoldan imaš prost. več ne bom, ker je škoda tratiti časa. poleg tega, pa praviš, da doma nimaš računalnika. Potem pa se zahvali za takšno službo, kjer se lahko v službenem času pritožuješ nad plačo! klavdija

Gurenc  

član od: 31.1.2008

sporočila: 68

12. sep 2008 12:18

meli79 je napisal/a:
mizarka...lepo da imaš čas peči piškote....pa šivat verjetno pa z vrta pobirat plevel...nekateri pa imamo slubo in delamo tudi nočne, pa čeprav mi po zakonu tega ne bi blo treba....vsaj mojmu otroku nič ne manjka...raje grem z njim enkrat na leto na dopust kot da jih imam 4 in da sedimo doma...pa se delamo kako nam je fajn, ker se imamo radi, pa čeprav jemo ostanke od 2 dni nazaj...dejte no...sami sebi lažete v obraz meli79
Za mame s takim mišljenjem, je varovanje njenega otroka (ki bo na žalost karakterno enak mami)v vrtcu premalo 200€!!!!!!!!!!!!!!!!!! Preberi si še enkrat svoje pisanje, se usedi in si z britkim jokom olajšaj svojo egoistično, naduto črno dušo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gurenc

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti