Pa še dobrote, ki jih je opisovala Mamamia.
LP
gianjaMini srečanje na štajerskem
Pa še dobrote, ki jih je opisovala Mamamia.
LP
gianjaUh, pozabila sem še na tlačenko v solati...
mamamia| Marna je napisal/a: |
| Naslednjič sem zagotovo z vami! |
Pa name tudi
.
Res je bilo fino, plani za narejeni konec leta pa upam da bodo izvedeni. Zahvala gre Začetnici, ki nas je lepo sprejela in vse skupaj organizirala. Pa še sprehodili smo se malo.
jass
Jass ne me tolko hvalit, mi bo tazadna zrastla.
Glede planov za konec leta, pa če boš imela kaki konkreten predlog kaj bi bilo za pogledati, mi javi na zs, ker bo "vodička" mogla program pripraviti...
Začetnica
Kaj pa ogled Dunaja? Nam je Julija naredila lušte.
lp
gianja
http://www.maribor-pohorje.si/default.aspx?id_do
letos ponovimo?
gianja
Ne bi bilo slabo, jaz sem seveda za. Imam še zdaj kozarček za vino z napisom Svečina.
Mamamia
mamamia
Kdaj pa? ![]()
![]()
Upam, da kmalu!!!!
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
