Jaz predlagam, da mi za prvo srečanje kake tvoje uhane narediš, da se nebom samo slinla po tvojem albumu.
Pridi, jaz mislim, da bo zabavno!
Začetnica
Mini srečanje na štajerskem
OK! Dobiš!
Ampak boš morala sprejeti tudi dejstvo, da so to (trenutno) moji najljubši uhani in bova zato pač uhančkarski dvojčici.
Marna
http://marna.moj-album.com/
Yeah!!!!!!!!!!!


Začetnica
Nekaj me računalnik heca.
Začetnica
Sporočilo je spremenil(a) ZAČETNICA dne 15. sep 2008 08:04:56
Sporočilo je spremenil(a) ZAČETNICA dne 15. sep 2008 08:06:57
Tako punce imam eno vprašanje: bi vam bolj pasalo:
- kosilo na kmečkem turizmu, folklora, ogled razstave in gradu ter nato kostanji in mošt ter žur do jutranjih ur na trgu
- folklora, ogled razstave in gradu, večerna pojedina na kmečkem turizmu in nato, če ne bo prepozno pogledamo še na trg in žur do jutranjih ur (komu pač bo)
Začetnica
Začetnica
Men se tud prva varijanta zdi boljša. Začetnica koliko pa nas je prijavljenih.
gianja
Zaenkrat celih 6 članic
, ki bodo s seboj pripeljale zaenkrat še nevem koliko ljudi.
Začetnica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
