Anestezija

Loobika, vse bo vredik! Ti se kar spočij tam. tumpika
lp Evo mene še sem živa.Lahko napišem o vsem samo pozitivne stvari,sam sanjala nisem nič,pa tudi v neki ekstazi nisem bila,skratka vse normalno... Zdaj okrevam doma večinom na sedežni drugi pa me strežejo,pa še nekaj časa bo tako [:D.... Darja -
No lepo, samo da je vse dobro in uživaj v razvajanju magnolija
Me veseli, da je vse v redu s teboj riba-ribica
Darja, želim ti hitro in čimprejšnje okrevanje. Pusti se strečt od spredaj in od zadaj! Pozdravček!
Ko š že čist vredik, se pa ene dva tri dni še malo delaj. tumpika
tumpika lumpika tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.