Peka peciva

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

4. feb 2009 13:20

Poznaš pekarno Rogljiček-iz LJUTOMERA. Zelo dobro pecivo in ugodne cene harmonika

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

4. feb 2009 13:42

Ja poznam Rogljičeka....sva ravno včeraj bila pri njih..rezervacija stojala za torto.

Tako, da sma vzela tudi paket kremnega peciva, da bi malo probali...ampak to je daleč od dobrega..lepo zgleda to pa je res. Ampak vseh 8 vrst je imelo enki okus (biskiv narejen po enakem kopitu...kreme pa so samo različnih okusov), tako, da to sigurno ne pride v poštev. Je pa sigurno to stvar okusa vsakega posameznika.

 

Pa vseeno hvala...ampak še vedno išem nekaj domačega.

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

4. feb 2009 13:46

Njihove breskvice so fantastične, meni še boljše kot domače. Pa tudi kokosove kocke imajo super (bisktvit namočen v čokolado in povaljan v kokosu). Poskusila si napačno pecivo ;) s0ncek*

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

4. feb 2009 20:18

s0ncek* je napisal/a:
Njihove breskvice so fantastične, meni še boljše kot domače. Pa tudi kokosove kocke imajo super (bisktvit namočen v čokolado in povaljan v kokosu). Poskusila si napačno pecivo ;) s0ncek*
Se ne strinjam s tem. Isto kot v vsaki drugi slaščičarni. Zdenka

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

4. feb 2009 21:18

Zdenkica je napisal/a:
s0ncek* je napisal/a:
Njihove breskvice so fantastične, meni še boljše kot domače. Pa tudi kokosove kocke imajo super (bisktvit namočen v čokolado in povaljan v kokosu). Poskusila si napačno pecivo ;) s0ncek*
Se ne strinjam s tem. Isto kot v vsaki drugi slaščičarni. Zdenka
Evo, js se pa s tem ne strinjam. :) sploh pa, če malo bolj natančno prebereš, sem napisala da so MENI še boljše kot domače, ne komu drugemu. ;) s0ncek*

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

4. feb 2009 22:46

Sem te razumela sOncek*, tudi jaz sem napisala le svoje mnenje, da se s tvojim mnenjem ne strinjam. S tem pa nisem mislila, da so totalno fuč, le da so domači okusnejši. Sem jih tam že kupila. Zdenka

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

6. feb 2009 22:26

Vsi slaščičarji in vsi, ki pečejo na veliko, uporabljajo že pripravljene mase, zato ima vso pecivo isti ali podoben okus. Kajti, računica se jim drugače ne izide. Kupila sem že tudi drobno pecivo na živilski šoli, pa je isto. Za mene nemogoč okus, ki se res ne da primerjati z domačim. regina

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

7. feb 2009 7:52

Se čisto strinjam z Regino, domače je sigurno domače.

Vseeno še iščem nekoga s Štajerskega konca, ki peče pecivo tudi z prodajo.

 

lp Bojana

Zalshka  

član od: 28.9.2007

sporočila: 110

7. feb 2009 14:49

dorothy je napisal/a:
http://sladko.moj-album.com/ drugače pa klikni tu dorothy
uau, pralineji izgledajo izvrstni. Predvidevam, da je recept skrivnost? Zalshka

dete  

član od: 5.6.2008

sporočila: 59

10. mar 2010 12:53

Mene pa zanima koliko danes računate za domače torte?? premera 28, nutela npr?? Sama bom to soboto spekla eno ponaročilu in sem postavila ceno 30...se mi zdi kr malo....no ampak naj bo...rada bi pa za v bodoče vedelo koliko lahko računam... Je pa res, da tisti, ki ne pečejo si ne predstavljajo koliko je to enega dela in truda... dete

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti