
Pure svedri s paradižnikom in baziliko
Izikušnje... digitalci so na takih koncertih čisto brez veze.
Slike so slabe, zamaglene, in če nisi ravno v prvi vrsti, se na njih zelo slabo vidijo nastopajoči. Na internetu in v revijah je na tone slik, tako da se ne sekirajte, če vam prepovedo slikat.
Je pa res. Če veš prej, fotoaparat pustiš doma, drugače imaš pa problem, ker ne veš, kam ga odložit.
Pozdravček.
Pri vratih jih ni nihče pregledoval, je bila prevelika gužva. Vsi so imeli fotoaparate in slikali, kakšne bodo slike, ne vem... Mož je parkrat pritisnil s telefonom, pa je samo bleščeč oder in nič drugega...
Drugače pa- ne sekirajte se, če nimate golden ringa, baje da se tam še slabše vidi...
Uživajte!
jasnaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Pure svedri s paradižnikom in baziliko

Bučke s sirom