Kaj kuhati v campu?

mashenka74  

član od: 18.6.2008

sporočila: 1

tema odprta - 18. jun 2008 15:34 | ogledi: 9.185 | odgovori: 35

zivjo,

najprej naj vas vse lepo pozdravim.

s kolegico greva prvic v zivljenju kampirat za 1 teden in niti sanja se nama ne kaj lahko pricakujeva. rada bi se pripravila in vas naprosam, ce mi lahko pomagate pri sestavi jedilnika in koristnih informacijah.

hvala za trud in cestitke ob odlicni strani. mashenka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. jun 2008 15:45

Špageti na tisoč in en način. Začetnica

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. jun 2008 15:52

mašenka štiriinsedemdeseta, dobro došla na kulinariko.

Glede kampiranja: prvo si nabavite dva fanta, ni hudič, da ona dva ne bi imela kakšne ideje ( če že vidve nimate ).

Drugače: menda ne mislite zganjat ne vem kakšno kulinariko. Dobi se veliko gotovih jedi, kakšen dan je lahko konzerva, en teden boste že skombinirali. ( Pa ne pozabit juhe iz vrečke )

Lepo se imejte ( pa na fante ne pozabit ).

ežoj

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. jun 2008 15:52

Maschenka, v bistvu ne vem, kaj sploh znata kuhati - oziroma, a sploh znata s čemerkoli kamperskim rokovati - ker si rekla, da nimata pojma, kaj lahko pričakujeta (a nimata nobenih informacij o tem, kaj je v kampu/kampih od infrastrukture na voljo). Čeprav, po drugi strani. Dve bejbi gresta na dopust! A je treba dodati še kaj. Zadnje, kar ti je v taki situaciji na misli, je to, kaj boš kuhala. Toliko, kot bi zapravila za goro testenine v trgovini v kombinacijami z omakicami - točno toliko boš tudi po konobah. Imejta nekaj pribora za to,da bosta lahko zajtrkovali, pa kakšno pripravico za kuhanje jutranjega kofeta. Čeprav, če dobro premislim, ni treba niti tega - pa saj so kafiči. Ko sem imela 18 let in smo šle tri punce na nekaj podobnega - nam je bilo kuhanje dobesedno zadnja stvar na svetu. Pa me smo fante gledale - v čem je pa fazon iti s kolegico na morje, če ne v tem, da opazujeta dečke in potem se lahko kaj razvije. Ali pa ne. Glavno, da je špasno in da so spomini. To boš imela, ko boš čez petnajst let pozimi vkuhavala sarme za pleme, ko boste šli smučati in ko boš poleti v glavni vročini delala škampe na lešo, pleme se bo pa v vodi namakalo... V vsakem primeru, bolje ena škatla kondomov preveč na takih počitnicah. In če bodo Barilla makaroni vzeli preveč prostora v torbi, vrži makarone ven in daj notri še malo kondomov, linžerijo, pa fino kopalke in pareote kombinirajta. Hrano in pijačo naj pa kar poletni frajerji kupujejo. Vsaj nekaj koristi od njih. Fino se imejta in "če se bosta igrali, počnita to varno". Vendelina jr.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. jun 2008 16:00

Evo, Vendi ti napiše isto kot jaz: fante si nabavite.

ežoj

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. jun 2008 16:05

Ampak ni lepšega kot na morju zjutraj si kofe skuhat... Začetnica

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. jun 2008 16:08

ZAČETNICA je napisal/a:
Ampak ni lepšega kot na morju zjutraj si kofe skuhat...Začetnica

Pred petelinovim zajtrkom ali po?

ežoj

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. jun 2008 16:10

ežoj je napisal/a:

ZAČETNICA je napisal/a:
Ampak ni lepšega kot na morju zjutraj si kofe skuhat...Začetnica

Pred petelinovim zajtrkom ali po?

ežoj
A ni smisel petelinjega zajtrka, da je na tešče? Torej po! Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. jun 2008 16:13

Joj, kako smo bili zdajle usklajeni..... Vendelina jr.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. jun 2008 16:15

Začetnica,

točno tako ( matralo me je kako se prav napiše pete......... ). Drugač, kaže, da sva sorodne duše. Meni so najlepša jutra v kampu ( med pol šestih in pol sedmih ), ko vse še spi, jaz pa kavico pa požirek travarice.

ežoj

Jejža  

član od: 6.9.2007

sporočila: 180

18. jun 2008 16:20

Letos nameravamo na kampiranje s seboj vzeti električni pekač za pico. Baje da se da notri narediti skorajda vse - bomo videli:) Malo pobrskaj po forumu na temo pekača, pa boš dobila kako idejo. Nasvet: ne pozabi s seboj vzet čistilo za pomivanje posode in gobico kot smo mi lani:) Pa kak nož in podloga za rezanje vedno prav prideta. Jejža

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti