Hladilec zraka af 218

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

tema odprta - 13. jun 2008 15:52 | ogledi: 2.529 | odgovori: 2

Sin se je navdušil nad to napravo, ki jo je videl v katalogu Bauhausa, cena je 69 evrov.

Mene pa zanima, če kdo že ima kaj takega in kako je zadovoljen.

riba-ribica

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

13. jun 2008 18:03

Tud jaz sem jo videla. Me pa zanima če katera uporablja prenosno klimo - kakšne so vaše izkušnje? gordana

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

14. jun 2008 8:59

Prenosno klimo sem imela pred leti, pa sem jo dala kar hitro naprej, ker nisem bila zadovoljna z njo.

Prenosna klima ima namreč zelo široko cev, ki naj bi jo speljal na prosto - v praksi to pomeni skozi okno ali vrata, seveda pa ostane potem okno priprto in skozi špranjo vdira v prostor vroč zrak (po možnosti kar tisti, ki je šel ravnokar skozi cev ven). Posledice so te, da naprava ne more učinkovito hladiti, zato  neprenehoma dela, kar zaradi hrupa načenja živce in troši elektriko, kar načenja žep.

Tisti, ki sem jim jo oddala, so napravili v steno lukno prav posebej za cev in jim lepo deluje. Samo to pa potem ni več prenosna klima.

Močno odsvetujem, če ne maraš fiksne klimatske naprave, se dosti bolj obnese dober ventilator.

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti