Elektronski odganjalec mačk

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. jun 2008 5:52

Cila je napisal/a:

................................................................................................................................

...................................................................................................................................

................................................ Od takrat opažamo, če peljemo mimo srne, ta obstane na mestu, dokler ne odpeljemo naprej. V prejšnjih časih se je redno dogajalo, da je zmedeno skočila na cesto tik pred avto.

Tudi nekateri izmed električnih aparatov povzročajo take visoke tone, da mačke panično zbežijo iz sobe, če jih vključimo.

Cila

 

 

 

Verjetno ša fotoaparat izvadi in vas poslika ( za spomin ).

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. jun 2008 5:58

Cila je napisal/a:

......................................................................................................................

.......................................................................................................................

Tudi nekateri izmed električnih aparatov povzročajo take visoke tone, da mačke panično zbežijo iz sobe, če jih vključimo.

Cila

tega najbolj ne razumem, a mačke vključimo.

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. jun 2008 6:02

Atina je napisal/a:
Kakšna je to piščalka in kje se jo kupi? Mi večkrat prečkamo Kočevski Rog, kjer so srne na vsakem ovinku.Atina

Za Kočevski rog bi potrebovali mal drugačno piščalko, za druge živali.

ežoj

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

15. jun 2008 8:32

@ezoj: a imas v mislih tiste poimenovane po znanih Rusih??:)))))))))) Mimogrede, folka ne razumem, preganja macke z vrta, potem pa kupuje elektronske odganjalce voluharjev, pobija krte (ker so itak cisto podobni voluharjem) in zastruplja podgane - narobe svet. lp, proxima

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

15. jun 2008 9:22

jade je napisal/a:

Glih čakal jo bo , da jo ulovi. Po moje ji bo še prej pobegnil. Jaz bi raje nabavila odganjalec zoprnih sosed.

jade
Jaz bi si tudi to nabavila, prej kot pa kaj za mačke. Star ata tudi ne mara mačk, tako da ko sva našo mačko domov pripeljala me je bilo strah za njo, če je bila zunaj, ker je star ata zelo natančno razložil, kaj je z mačkami delal, če je katero ulovil na vrtu. No, sem videla, da ga mačka ne "šlivi za pet posto" in da mu zdavnaj pobegne, preden ji on pride blizu. Če mačka hoče bit zunaj, še posebej sedaj, če je lepo vreme, naj tudi bo in me nobene grožnje ne ustavijo. Jelenckova

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

15. jun 2008 10:03

Ežoj,

Odgovor 1:   ne, slikajo še ne, čakajo, da bodo zbrale denar za dobrega digitalca

Odgovor 2:   koga vključimo? Ja mačko, seveda.  A še ne veš, da je to najboljši sesalec za prah, posebej, ko pobegne pod posteljo ali omaro . (naš muc namreč panično zbeži, ko vključimo sesalec Hyla. Drugi aparati ga ne motijo, pa če še tako ropotajo)

Atina:

za opis izdelka in naslov moram malo pobrskati po papirjih. Napišem, ko bom našla.

Cila

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

15. jun 2008 10:28

jade je napisal/a:

[jezik] Glih čakal jo bo [muca], da jo ulovi. Po moje ji bo še prej pobegnil. Jaz bi raje nabavila odganjalec zoprnih sosed.

[zdravje-z]jade
.....a ne včasih je kar dobro bit doma v kakšnih rovtah.... kuharca37

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. jun 2008 12:02

Ej, Cila,

si me pa spomnila: sin ko je bil ene 3-4 let srar ( sedaji je 34 ), ko si vključil sesalec se je zleknil na kavč in bil čist tiho dokler jec asesalec delal.

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. jun 2008 12:04

kako mi je to gor ratalo, tudi nr vem:................je sesalec delal.

ežoj

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

15. jun 2008 13:30

Atina, tole smo kupili: http://www.parkka.com/piscal_divjad.htm.

Je že kar nekaj časa od takrat, dobili smo jo  na Agipovi črpalki na Letališki cesti v Ljubljani, stala je okrog 1.500 SIT.

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti