Prestavljanje menstruacije

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

3. jun 2008 8:38

No, predno nas naženejo iz foruma, ker "lezenje" in "skodelica" nimajo zveze s prestavljanjem menstruacije, :) , naj povem, da je meni ta, ki zastopa oz. prodaja Lunette svetovala, da če leze, je prevelika in ne premajhna ( pa obrazložitve pa skoraj ne bi tule...). Sta pa samo dve velikosti in ker sem že rodila, sem vzela večjo!

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

3. jun 2008 8:44

Aja, pa tiste, ki razmišljate o nakupu kroglic: KAR pogumno!

lidka

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

3. jun 2008 9:08

Lidka: Pa kaj pomagajo te kroglice?

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. jun 2008 9:21

TORTICA je napisal/a:
Lidka: Pa kaj pomagajo te kroglice?

A res ne veš, kaj so te kroglice? Za krepitev vaginalni mišic in obenem vzbujanje prijetnega občutka ter za spolne igrice po vzhodnjaških običajih. Da so tisti z Daljnjega vzhoda mojstri spolnosti pa tako ali tako vemo že od nekdaj.

Zato sem definitvno za kroglice namesto skodelice, pa naj bo majhna ali velika, se vsaj izlit nima kaj....

Sicer pa, kakor komu drago, , mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 03. jun 2008 09:25:53

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

3. jun 2008 9:58

Uporaba kroglic med menstruacijo? Kristina

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

3. jun 2008 10:31

Seveda vem kaj so te kroglice draga Mamamia in celo čemu služijo! vprašala sem le, če kaj pomagajo......(pa res nisem mislila na menzes..)

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

3. jun 2008 10:39

Ne med menstruacijo, no...

 

 

 

Sicer pa je Mamamia že odgovorila, kaj je namen kroglic. In je spet tako, ene rečejo: Ježešmarija, tega že en bom uporabljala. "Kakor komu drago", pa spet citiram Mamamio.

 

Ponavadi so enotnih velikosti, vsaj te, ki se dobijo tukaj pri nas ali kje v bližini, ene so tudi presneto težke, kovinske. Različnih oblik. Rabim razlagat, da je pri teh uporaba mišic malo zahtevnejša?

 

Sva se pa zdanjič z eno kolegico smejali do solz, ko je povedala, da je kupila takšne ježkaste in da precej bodejo in da boli. Sem ji rekla: madonca, kot začetnica pa res ni treba posegat po malo extra variantah... Sem ji rekla: "Bejb, začni s klasiko, pa boš videla, če ti je sploh všeč". Meni osebno so všeč in jih redno uporabljam. (saj nobeden ne ve...) ojoj, ravnokar sem javno oznanila...

 

Tortica, kaj natanko si mislila s tem, če pomagajo? (kako že gre? "Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal").lidka

Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 03. jun 2008 10:58:01

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. jun 2008 10:56

Ma lidka, samo hrabro dalje, hec mora bit, s kroglicami ali brez....

 

Saj vem, tortica, da si vedela, malo kibicam, je nekaj menda v zraku...

 

Ampak si predstavlajte, kroglice v oni posodici...to bi šele bila štala.

 

Kje je rimljanka, da zaklene temo, meni se stanje slabša....

 

Mamamia

mamamia

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

3. jun 2008 10:58

Meni tudi, pa danes jih imam še v etuiju, Mamamia...

lidka

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

3. jun 2008 11:08

Tortica po moje misli, če pomagajo temu, kar so (med drugim) namenjene - krepitvi mišic. Torej ali se s kroglicami mišice res okrepijo...

Ampak tortica ti še kar malo zavlačuj, pa bomo slišali še kakšno javno oznanilo. Važno, da se dogaja

matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti