Lep pozdravček!
Jaz pa imam eno vprašanje in prosim vse, ki bodo odgovarjali, da povejo po resnici. V službi smo imeli debato o lulanju v bazen, pa me zanima, ali kdo od vas kdaj "spusti" kaj v bazen.
Hvala za odgovore
Sonja37
Lep pozdravček!
Jaz pa imam eno vprašanje in prosim vse, ki bodo odgovarjali, da povejo po resnici. V službi smo imeli debato o lulanju v bazen, pa me zanima, ali kdo od vas kdaj "spusti" kaj v bazen.
Hvala za odgovore
Sonja37
Pravijo, da voda spremeni barvo![]()
nisem pa še poskusila, če to drži ali ne.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Pekoča paradižnikova juha

Jajce na oko v ramekinu, s šunko, sirom in zelišči