Filtriranje vode

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

22. maj 2008 14:26

Poskusi perilo po končanem pranju vzet iz stroja in ga v čebru 3x speri na roke. Če bo voda zelo mlečna (ali polna pen), pomeni, da perilo ni dobro izprano in je trdo zato, ker v njem ostaja prašek. Potem dodaj kis in pusti kakšnih 10 minut, potem pa v stroj na centrifugo. Pri nas je problem bolj v izpiranju kot v trdi vodi.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

22. maj 2008 15:08

Kaj pa prevelika količin auporabljenega praška? sama uporabljam tekočega, ta se zanesljivo izpere, s količino pa skoparim.

rimljanka - zasebno mnenje

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

22. maj 2008 15:34

Pri nas ni nič pomagalo- uporabljala samo tekoči detergent, mala količina, dvojno izpiranje... Perilo je bilo ostro kot smirkov papir. Če pustim vodo iz pipe v kozarcu, so čez 1 uro na dnu že usedline apnenca! Sušilni stroj je rešil probleme s perilom, pijemo ustekleničeno vodo, ostale probleme pa bo rešila selitev :)

čoko

lana_s  

član od: 17.2.2009

sporočila: 35

11. mar 2009 10:35

Mi imamo tudi zelo trdo vodo, perilo kljub velikim količinam mehčalca trdo - posebej brisače. Potem pa mi je sestra svetovala, da naj preizkusim pralno kroglico (njena hči je alergik in ne smejo uporabljati detergentov) pa je res super. Perilo mehkejše, prišparaš, ker ne zapravljaš toliko za praške, mehčalce, tudi ko pereš dojenčkova oblačila se ne rabiš bati, da bi dobil kakšne izpuščaje. Res je super. Jo uporabljam že leta in sem ful zadovoljna. Imam pa tole http://www.priskrbi.si/prisluhnimo-naravi/pranje-bre lana_s Sporočilo je spremenil(a) lana_s dne 13. mar 2009 12:14:06

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

11. mar 2009 12:29

čoko je napisal/a:

pijemo ustekleničeno vodo,

čoko

 

Že n-tič ponavljam: vodni kamen ne škoduje zdravju in zaradi trde vode ni treba kupovati ustekleničene.

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti