
19. maj 2008 0:06
Veš da bi jih, ampak naš je toliko tepen prav zaradi tega, ker jih je pred njim v vrsti kar nekaj mačotov (starejših)

19. maj 2008 0:06
Veš da bi jih, ampak naš je toliko tepen prav zaradi tega, ker jih je pred njim v vrsti kar nekaj mačotov (starejših)
19. maj 2008 8:45
Ko smo imeli prejšnjega mačka, ki je izginil med breznanjem tik pred tem, ko se je ženski del družine dokončno odločil za kastracijo, smo ugotovlajali, da je bil v vsakem gnezdu, ki sem ga šla gledala . vsaj eden z njegovo posebno risbo krzna. Moj brat je zapel ob tem: "Imao sam strašnog pjetlja..."
Nekoč je zazvonil telefon s sosednje kmetije, kjer je gazda rekel, da naj pridemo po froce od našega mačka, pa še dva litra mleka bodo dali za povrh. Pri kontroli je bilo ugotvljeno, da so mački rdeči ( pa sploh to ni bil Filipov) rajon in mi ni bilo potrebno poskrbeti za naraščaj.
Sedanji, jasno, da je Fiilipov sin iz soseske, pa je kastriran. Na jezo moških članpv družine. In star 13 let, na veselje vseh.
F r i n a
19. maj 2008 10:27
Frina, okrog kastracije imamo tudi pri nas moško-ženske poglede.
24. jun 2011 17:55
Lep pozdrav.
Imam muco ki je stara 3 mesece in bi naj imela garje. zanima me kako se garje pozdravijo in če lahko muca zaradi garij tudi umre.
Hvala
tzelenjak
24. jun 2011 18:14
tzelenjak, dobrodošla na Kulinariki!
Če prebereš vse do sedaj napisano pod to temo, dobiš kar nekaj predlogov in rešitev.
24. jun 2011 18:16
saj vem....ampak sm tak prestrašena kr sm komaj dobla mucka, da niti nevem kaj sm prebrala do zdaj :/ ampak..vseeno hvala ;)
tzelenjak
24. jun 2011 18:33
nikjer nisem zasledila da bi muca ali muc zaradi tega umrl/a??
HVALA LEPA ZA ODGOVOR
tzelenjak
24. jun 2011 21:25
Muc zaradi tega neposredno ne pogine, pač pa zaradi komplikacij, ki sledijo pojavu garij - vnetja, dodatni zapleti, padec imunskega sistema... poleg tega so garje mučna reč in živalca trpi. Na tvojem mestu bi muco peljala k veterinarju, to bo najhitreje pomagalo.
29. jun 2011 17:14
Pozdrav!
Muco sm peljala k veterinarju in je rekel da na žalost ji ni pomoči, zato smo jo uspavali. me pa zanima tole...mislim da sm dobla garje od muce . po telesu imam 3 rdeče pike na sredini pa izgleda kot krasta. ali so to garje in kako se jih nahitreje rešim oz pozdravim?
hvala za odgovor
*
tzelenjak
29. jun 2011 17:42
Ali so to garje in kako jih najhitreje pozdraviš, ti bo najhitreje in najbolj točno povedal zdravnik.
lp
cervusKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
Kaj jutri za kosilo? | ![]() |
malo za hec | ![]() |
MOJ vrt | ![]() |
Kaj danes za zajtrk | ![]() |
Ločevanje živil 90. dni - 5. del | ![]() |
Solata s polnozrnatimi peresniki, tunino in avokadom
Polžki s krompirjem, ohrovtom in sirom