Kuharski tečaji

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

18. feb 2004 10:35

Sem pogledal... in izvedel, da mojster pride z z vsem potrebnim k vam in še z računalniško projekcijo! Super ponudba od TUŠ-a Lep pozdrav vsem! Henri

nskoru  

član od: 1.3.2002

sporočila: 13

18. feb 2004 12:52

Vem za kuharske tečaje francoske kuhinje, in sicer v Fužinskem gradu. Organizirajo tudi tečaje sladic itd. Tečaji so nekje od februarja do marca. Zelo zanimivo se mi zdi. Več informacij pa dobite na internetu. Lep pozdrav, Nina nina skorupan

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1692

18. feb 2004 15:06

Vse to o kuharskih tečajih dobite na stani: www.delices.si Imajo različne termine in teme. Restavracija pa se nahaja v starem delu mesta Ljubljane.(bivši Rotovž) Imenuje se Chez Eric vodi pa jo francoski kuhar... LP Saša

korosec  

član od: 17.8.2004

sporočila: 5

19. avg 2004 13:03

Sama sem obiskala nekaj tečajev Andreja Goljata v Škofji Loki. To so enodnevni (3 ure) tematski (kruh, ribe, enolončnice, torte, zelenjavne jedi .............) tečaji, niso za čiste začetnike. Bilo je zanimivo, izveš veliko koristnih "fint". Jedi pripravlja kuhar sam ob komentiranju postopkov, tečajniki lahko po želji pomagajo ali pa si zapisujejo komentarje. Termine najdete na zadnji strani revije Dober tek ali na www.kulinarikagoljat.si (sicer moram reči, da spletna stran ni preveč posrečeno oblikovana). Meni je bilo všeč, bom še šla. Janja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. avg 2004 14:27

Jaz sem pri Goljatu bila na poticah, sem bila tako navdušena nad vsem, da sem kupila tudi mojstrovo knjigo. Še posebej pa mi je bilo všeč to, da sem ga lahko tudi kasneje vprašala za nasvet - po elektronski pošti. In je zelo hitro odgovoril. Loni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti