Ideje-nasveti

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

tema odprta - 18. apr 2008 8:27 | ogledi: 2.224 | odgovori: 5

Pozdravljeni!

Ponovno rabim vašo pomoč oziroma ideje.Skratka,s prijatelji se družimo skoraj vsako soboto zvečer,klepetamo,igramo različne igre....Po nekaj urah druženja,pa postanemo seveda lačni.

Zmanjkalo nam je že idej,kaj pripraviti za prigrizek,saj vedno ne moreš jesti narezke,hrenovke in podobno.Ne mislim seveda na kakšne velike obroke, ampak nekaj malega, ne preveč težkega za želodec.

Imate mogoče kakšno luštno idejo?Bi prosila,da mi jo zaupate.

Hvala že vnaprej.

Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

18. apr 2008 8:43

Vse sorte pit nadevanih z mesom in zelenjavo - pripraviš v naprej in daš v pečico, ko se začne oglašat lakota. Pitulice - najdeš na vseh iskalnikih Domača pica Mehiške tortilje (nadev pripraviš v naprej in počaka na toplem) Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

18. apr 2008 9:03

špansko pito vaflje (sladke + smetana in sadje) vaflje slane + skuta , solata zelenjavne palačinke + namaz me včasih "grizljamo" tudi pohane šampinjone, cvetačo,šparglje... je mrzlo glih tak dobro pa rogljičke - lahko iz iztega testa pripraviš slane (nadevaš s šunko, povrhu sir) in sladke (čokoladne, marmeladne) http://89.212.8.106/igra-paloma/4images/details.p klavdija

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

18. apr 2008 13:46

Pripravi maso: narezana (naribana) šunka (poli salama) in sir, kisla smetana, jajce, sol, poper, petršilj in jo shrani v hladilnik. Ko vas prime lakota, prižgi pečico - žar, nadevaj to maso na toaste in pod žar z njimi. Mi te toaste potem prerežemo dvakrat, da nastanejo majhni kvadratki za enkrat v usta. Super je to in uspeh -zadovoljstvo vseh, zagarantirano. zvezdica55

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

18. apr 2008 14:25

Vse možne variante iz listnatim testom - zelenjavni, mesni, tunin, skutni nadev...različne oblike - polžki, zavitki...lahko tudi samo testo, narezano na trakove in posuto s sezamom, makom, sirom... Potem recimo male kroglice iz mletega mesa, ki se lahko jedo tudi mrzle, zraven pa različne pomake. Sicer pa je tega malo morje, v google vtipkaj party food ali finger food in bo zadetkov ohohooo katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Iskra  

član od: 15.3.2008

sporočila: 90

18. apr 2008 15:11

Za kak hiter prigrizek priporočam pica mafine, ker so zelo hitro narejeni in še ostankov s hladilnika se znebiš. Nam so šli zelo v slast. Recept pa je v bazi. Večkrat pripravim tudi popečene kruhke s paradižnikom in mocarelo. Iskra

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti