Kuharski nasvet

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

12. apr 2008 13:58

Pa dajte mu že postaviti kakšno vprašanje, če pravi, da z veseljem svetuje. Če vam bo dobro odgovoril, sploh ni pomembno ali je Damjan ali Damijan. matilda

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

12. apr 2008 14:24

Kejko se jaz spoznam na Kulinariko, toti Damjan obvlada peko izpod peke, pa tudi kaki dober kruh zna spečti. Najtabolj pa me zanimle, kje nabavla bučno olje. tumpika

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. apr 2008 14:51

Atina, kot čistokrvna primorka znam tolči pravo ljubljanščino, torej se o tem da diskutirati.

Moje vprašanje, kaj uporabiti namesto bešamela pri lazanjah, kanelonih...? Pri nas doma ga vsi sovražimo, Lazanjo zalivam kar z juho, ampak to ni to.

Loni Makaroni

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

12. apr 2008 15:59

Rimljanka Če mene nebo napiknik je to zaradi službe.Delam v domu in imam na mesec mogoče en prost vikend.Letos maja pa imamo petdesetletnico in bom pač takrat rabila frej vikend. chappy

kuhar damjan  

član od: 11.4.2008

sporočila: 12

12. apr 2008 17:41

glede na to da sem svež član sploh nevem ne kje ne kdaj je ta famozni piknik,... sam obožujem piknike in če bo možno se bom rad udeležil. pod peko se spoznam zelo dobro, tako da lahko komot postaviš kako specifično vprašanje. namesto bešamela pri lazanjah???če uporabljaš lazanje katere treba prej pokuhat lahko čisto komot namesto bešamela recimo pri mesni lazanji uporabiš kislo smetano , al pa sploh brez, morda kak malo masten sir- glede na to da vprašanje se bazira najbrž na kalorično vrednost. kruh tudi znam speči-valda pri kruhu je zadeva ravno tako specifična če želimo lep spužvast kruh ga lahko dobimo samo iz tip 500 seveda pa temu kruhu dodajamo razne sestavine in druge moke. (olive,panceto,ocvirke,orehe,česen,čebula,koruzna moka,pirina moka,......)dejte vprašat malo bolj specifično. npr: kaj narediti iz čičerike?kako narediti odlično pečenko?,.... lp, damjan ps. kje je že ta pik-nik in kdaj? papa kuhar damjan

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

12. apr 2008 17:47

Damjan tvoje oddaje so mi všeč in rad kdaj tudi sam poizkusim po tvojih receptih včasih mi uspe včasih pa tudi ne.Jedi iz morskih sadežev mi delajo največje težave.Tudi sladice tvoje so zanimive. mark5

kuhar damjan  

član od: 11.4.2008

sporočila: 12

12. apr 2008 17:49

moje jedi iz morksih sadežev ti dajejo težave al????hvala za kompliment. kuhar damjan

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

12. apr 2008 17:49

No zdaj grem pa gledat kaj boš danes dobrega skuhal.Upam da te ne bo preveč ovirala kamera. mark5

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

12. apr 2008 17:50

Tvoje oddaje so mi všeč samo moti me kamera ki te ves čas snema ponavadi imam občutek da tudi tebe moti.Tvoji recepti so zelo izvirni tudi sam sem že poskusil kaj po tvojih receptih včasih mi včasih pa tudi ne.Zahtevne so tiste morske jedi. mark5

kuhar damjan  

član od: 11.4.2008

sporočila: 12

12. apr 2008 18:02

ti povem koncept oddaje je tak da delamo dokaj enostavne jedi in zanimive,......sledi da včasih ko zrežirajo v ljubljani kakšenkrat preskočijo nek pomemben proces in takrat morda postane nekoliko neznana stvar. lep pogled v oddajo in če ti kaj ni jasno kr vprašaj. lp damjan kuhar damjan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti