Tefal ingenio posoda

ksusha  

član od: 26.2.2003

sporočila: 16

tema odprta - 7. apr 2008 20:00 | ogledi: 6.973 | odgovori: 7

Navdušena nad dejstvom, da je Kulinarična Slovenija po zaslugi njenih članov neizčrpen vir različnih informacij, lepo prosim za podatek, kje bi se dalo kupiti posodo, kakršno je v svoji prvi akciji zbiranja znamkic, prodajal Mercator. Gre za kozice in ponve s snemljivimi ročaji, s katerimi sem izjemno zadovoljna. Februarja letos so pri Jani podarili prvim 50-im novim naročnicam komplete po štirih kozic z dvema ročajema. Žal sem za akcijo izvedela prepozno. Iščem jih zato, ker bi jih zelo rada podarila hčerki, ki si bo v kratkem ustvarila svoje prvo gospodinjstvo. Vem, da bi jo z njimi zelo, zelo razveselila. Hvala!

Ksusha

Temo je spremenil(a) ksusha dne 07. apr 2008 20:01:21

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. apr 2008 9:42

Včasih so to posodo in tudi snemljive ročaje imeli v Big Bangu v Mb, pa tudi v Mercatorju. Kako je trenutno ne vem, že dolgo nisem iskala te posode. Mamamia

mamamia

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

8. apr 2008 11:29

Nekaj časa nazaj sem o teh ponvah spraševala sama na kulnariki. Na žalost ti moram povedati, da so mi zastopniki za tefal v SLo sporočilo preko maila, da za naše tržišče ni več teh posod v maloprodaji. Je pa imelo Delo revije akcijo, da če se naročiš na eno od njihovih revij, dobiš kot nagrado z nekaj doplačila točno tak komplet( 2 ročaja in 4 ali 5 posod) . Juhu, sama sem imela že nekaj časa v planu, da se naročim na eno teh revij in sedaj imam revijo in komplet. Probaj kontaktirati na DELO REVIJE.

ksusha  

član od: 26.2.2003

sporočila: 16

8. apr 2008 19:05

Karnak prosim za odgovor, kdaj si naročila revijo in katero, ker tudi Jana sodi v Delo revije. Ksusha

viny  

član od: 12.8.2009

sporočila: 1

12. avg 2009 13:32

Mercator ima spet akcijo z zbiranjem pik, za posodo Tefal Ingenio. Posoda je super uporabna, snemljive ročke, univerzalna pokrovka, itd.. Ima morda kdo naslov pooblaščenega servisa za navedeno posodo, ker mi je na pokrovki odletelo držalo ? Viny viny

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

12. avg 2009 14:23

Vprašaš gugla in voilà: http://www.tefal.si/Consumer+service/Service+cent Meni se je na super uporabni tefalovi ponvi po dveh letih prav grdo začel luščit teflon okoli rdečega kroga. Pa je nisem uporabljala prav pogosto. Pisker je pa zaenkrat v redu (trkam na les), samo ročaj je pretežek in moram posodo prej napolnit, preden montiram ročaj, drugače se mi prekucne na štedilniku.

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

12. avg 2009 19:52

Petkica imam najmanjšo posodo tefal od merkatorja in semi še ni nikoli prekucnila,vedno prej montiram ročaj,šele potem polnim.Imam jo za kuhanje polente,se super skuha ,potem jo samo prekucnem,kot bi delala potičke

Ponvo bo pa treba menjat ,je tudim že zdrzana,pri nas je to normalno ,ker nobeden ne pazi ...se drza z vilico .....bo treba nalepke zbirat.

lp goga

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

12. avg 2009 20:02

Pol je pa moj ročaj težji ali pa posoda lažja, kaj pa vem. Bom malo svinca not nalila. Tudi polento kuham notri, ja. Jaz pa blazno pazim na posodo, sploh, ko je nova. Nobene vilice, noža, samo s kuhalnico šarim po hrani v njej. Tako da ni nobene praske, lupi se pa kot opečena koža.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti