vanjatajnsek, pa veš, oni mali (po tvoje brezvezni) bodo zrasli....i se zanesljiveje prilagodili novemu rastišču.
Za moj okus pa v podeželski vrt ne sodi, ker je preveč eksotičen.
vanjatajnsek, pa veš, oni mali (po tvoje brezvezni) bodo zrasli....i se zanesljiveje prilagodili novemu rastišču.
Za moj okus pa v podeželski vrt ne sodi, ker je preveč eksotičen.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.