Ginko oreški?

vanjatajnsek, pa veš, oni mali (po tvoje brezvezni) bodo zrasli....i se zanesljiveje prilagodili novemu rastišču.

Za moj okus pa v podeželski vrt ne sodi, ker je preveč eksotičen.

rimljanka - zasebno mnenje
mene spominja na šolski park in na eno z substancami podprto profesorico in mi zato najverjetneje ni ravno pri srcu,čeprav sem v šoli ,morala njem vedeti vse in še malo,.... So mi pa zelo všeč njihovi listi,vendar ker imam vrt zasajen tako da se zliva z okolico mi nekako ne pride vpoštev,... anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.