hi, hi.... sem mislila, da sem službeni računalnik okužila.
dobra finta!
Mac
Virus
Čeprav sem odprla internet da bom videla če je kaj prvoaprilskega heca, sem se pošteno ustrašila tega virusa. SUPER !
ITA RINA
Hudo dobra fora. Ampak jaz se v vsakem primeru ne dam.
Dolores
No, pa sem mislila, da me ne bo nihče na..... Super
Me je pa ogrelo..službeni računalnik, he he, ta 1.april je grOOOOza!
Lp

vijolca73
Virus puranček, hahaha!!! Dobra fora. Je pa bil to službeni računalnik in bi me kar prestrašlo, če ne bi že ob prihodu v službo dobila sporočila, da bomo danes 6 ur brez vode (posledično nič WCjev, nič kavnih avtomatov,...). Ta pa je bila res močna.
Vsekakor pa čestitke za izvirno idejo! 
Hehe
Dober štos
Urša
Ma ob 6.30 sem se prebudila.Opet virus,ma glih smo računalnik usposobli pa ga zopet jaz onesposobim.Sem že izgovore iskala kaj rečit!!!

toppy
Bila sem pripravljena na 1. april, ampak take potegavščine nisem pričakovala. Pošteno sem se ustrašila in premišljevala kako mi bo sodelavec pomagal pri odpravi virusa.
Čestitam za izvirnost.
LP
Irena54
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
