Hahahahaha!
Mene je pa okužila klobasica!
Bravo Jernej!
Lp,
veverica
Virus
Uh, tudi mene je skoraj treščilo po glavi! Kar naenkrat tresenje, potem pa virus
!
Meni pa še ni došlo.
,Jernej, uspelo ti je!
LP
Balenka
To je odlična prvoaprilska šala.
Mene je tale virus - krompirček nasmejal, in mi polepšal dan.
Res odlična ideja
No, pa naj še kdo poišče kakšno internetno stran, kjer se za prvoaprilsko šalo tako potrudijo
Lp
E.
Čestitam, dober štos!! Pospešil mi je srčni utrip!
Lp
rolada
Le na to finto sem padla!
aknelab
| aknelab je napisal/a: |
| Le na to finto sem padla! aknelab |
Tudi jaz ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
