Pomoč mali nini

Koliko pa moraš bit star za to? Bi šla tudi jaz samo ne vem če nisem premlada :S.
Star si lahko med 18 in 55 let. Mijan
Škoda, potem pa ne morem jit. Mi še eno leto manjka :S. Sicer sem pa itak rekla da se bom takoj ko bom stara 18 let začela darovati kri in tudi tukaj za kostni mozeg se bom najbrš vpisala.
V današnji izdaji Dnevnika si lahko preberete več... http://www.dnevnik.si/novice/zdravje/307961/ Mijan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.