Jaz pridem.
Dolores
Pomoč mali nini
Jaz pridem.
Dolores
Jaz pridem.
Dolores
Pridem tudi jaz!!!! Pa verjetno tudi mož in ta velika.
Gurenc
Jaz pa itak.
***amy***
Zelo lepo od vas da želite pomagati z darovanjem krvi oziroma kostnega mozga.Jaz osebno sem pred 6 leti 2x darovala kostni mozeg za svojo sestro,a na žalost je bolezen zmagala.Sedaj se sploh ne morem odločiti, da bi še šla.Upam da bo s pomočjo vas in ostalih mala Nina ozdravela.
janadam
Tudi jaz bi šla, vendar mi zaradi oddaljenosti predstavlja izziv. Opravljajo takšne posege tudi v Celju?
katjushka
Katjushka in ostali, na spodnji povezavi je seznam bolnišnic po Sloveniji, kjer vam tudi odvzamejo kri in vas dajo v Register darovalcev kostnega mozga.
http://www.ztm.si/sl/register_darovalcev_kmc/kj
Mijan
Mijan, hvala za info. Ob prvi priložnosti grem tudi jaz tja.
katjushka
V včerajšnji odaji (25.03.2008) 24 UR ZVEČER je bil prispevek o Nini in o vpisu v register darovalcev kostnega mozga. Prispevek najdete približno pri 12 minutah poročil...
http://24ur.com/bin/video_show.php?24UR_d=120
Mijan
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
