Tudi jaz mislim, da bo šel Tajb- čeprav so doslej letele samo punce (razen Markota) in tistih dečkov, ki sta odšla sama.
rrr
Dušeno sladko zelje
Tudi jaz mislim, da bo šel Tajb- čeprav so doslej letele samo punce (razen Markota) in tistih dečkov, ki sta odšla sama.
rrr| spelci je napisal/a: |
| Na kulinariki očitno ni to ravno vroča tema... špelči |
A to še kar traja?????????????????????????????? ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
....................![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Dušeno sladko zelje

Gravče Tavče ali Prebranac