Big brother se je začel

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

29. mar 2008 11:14

Bilo je v enem pogovoru med Damjano in Markom (ki ga nismo slišali), potem je to Damjana povedala pred drugimi podložniki, ko so bili že ločeni - ni povedala od kje, le da ima pač ta znesek (ne grem brskat videa za nazaj, ker jih je preveč za vsak dan). Fant dela za Kralje ulice, poleg tega, da prodaja časopis, piše tudi članke in fotografira, ima svoj računalnik (ki ga drugi pri Kraljih nimajo, to je sam povedal, da ima ta privilegij - v smeteh je to govoril), verjetno pa še kaj podpore. Meni se vse bolj zdi, da se njemu ne da kaj preveč drugega počet. Res pa je njegov velik minus dioptrija, očala ima menda samo zaradi "lepšega", ker je baje skoraj slep. Glede pudingov pa, baje da je POP to vse dobil zastonj (ne vem kakšne veze imajo). ampak to je spet vse rekla-kazala... Se mi vidi, da sem preveč v bukvah in študiju, da sem čisto not padla (ampak me ni nič sram, vsak ima kakšno šibko točko ) bom še kaj poročala, katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

29. mar 2008 13:51

katka lopatka je napisal/a:
Se mi vidi, da sem preveč v bukvah in študiju, da sem čisto not padla (ampak me ni nič sram, vsak ima kakšno šibko točko )

 

A ti pa temu tako praviš? Jaz pa vedno rečem "da ima vsak tele svoj vesele" Ja temu Markotu res ne gre slabo... ne vem, mogoče bom delovala malo ostro, ampak meni se tipson niti malo ne smili, ker imam občutek, da mu ni hudega. Če pa mu je, pa mislim, da je v največji meri kriv sam (marsikdo ni in marsikomu se to lahko zgodi, ampak tukaj je verjetno zadaj popolnoma drugačna zgodba).

Lep dan in veliko se smejte

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

29. mar 2008 14:03

Prva stvar,ki se mi je zdela dobra je bila ta,da je šla zadirčna in prepirljiva Tamara ven. To,da so se obmetavali s pudingi mi je bila pa ena najprimitivnejših idej! Žreb,da gre Marko v špartanski del hiše pa itak ni bil fer.Na koncu so ostali trije-Jeanine,ElTyeb in Marko,žrebala je samo Jeanine in ko je ugotovila v kateri roki ima ElTyeb papirček, je le ta rekel:ja ti greš Marko,čeprav bi moral še on žrebati,tako kot je v prvem krogu Marcelo in potem je bila še Dada glasna.Marcelo in Jeanine sta imela precej slabo vest. Me zanima,kaj se je zgodilo z velikanskim pudingom,ki jim je zavrel.Tega sinoči na oddaji ni pokazalo. Kristina

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

29. mar 2008 18:13

Meni je bilo zelo grdo kako je marcelo izvedelžreb.Kar nekaj je sproti štimal.Drugače je bilo dobro zamišljeno-da ne bi bilo zamer,ampak smo gledalci v večini ugotovili,da kle nekaj smrdi.Marko si je stem res nekaj pozitive pridobil,ampak trenutne,mislim.Glavo pa ima pobrito zaradi stave. Men je bil pa Seba ful pokvarjen,nesramn s tisto izjavo ko je Marko prišel k podložnikom. Pa Tamara je tud dobro rekla Nini,češ,kaj so samo grdo prikazal o njej. Sandi je pa po mojem okusu.všeč mi je ker ne hinavči,vsaj mi tega ne vidmo. El tajb pa preveč rine na uno stran,me prav čudi kako da ni šel on na uno stran,ko pa se dela ta dobrega in usmiljenga. Kaj menite? mesni

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

29. mar 2008 18:40

Večinoma se strinjam. Mislim pa, da so se hecali s tem britjem, da bo tak za oddajo, so rekli, da ga bodo danes do konca u nulo pobrili, vcndar niso pričakovali, da bo šel na ono stran. Bila je fora za oddajo, sedaj pa mora bit revček tak. Na forumu ga primerjajo z Janšo oz. že od začetka z Debevcem iz NMK. Seba je pač izrazil, kar je mislil, ker podložniki niso vedeli najprej, da gre za žreb, ki se je na koncu itak izkazal za nepoštenega...bila je spontana reakcija. Sandi mi ni všeč, ker je škrt in požrešen. Tyeb bi pa lahko šel na drugo stran sam od sebe, ko je tak jamral :))) V savni pa je jamral tudi glede "davljenja purana", ga bo po moje kmalu zadavil Tjaša se zbližuje z Damjano, ji je že izpovedala svojo ljubezensko zgodovino. Vidi se, da pogreša mamo. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 29. mar 2008 18:42:31

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

29. mar 2008 19:15

katka lopatka,a maš ti kartico?Na katerem forumo se menjo o big brotherju? mesni Sporočilo je spremenil(a) mesni dne 29. mar 2008 19:17:14

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

29. mar 2008 19:25

Imam kartico, tam se menijo, pa še na siolovem forumu in mobisux-u. Brez teh forumov in partisa sem itak mrzla . katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 29. mar 2008 19:26:55

neznan uporabnik

1. apr 2008 7:47

jaja sej se dogaja veliko v Big Brotherju, sam meni je že zelo dolgočasen... lovebeyba

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

3. apr 2008 16:22

lovebeyba je napisal/a:
jaja sej se dogaja veliko v Big Brotherju, sam meni je že zelo dolgočasen... lovebeyba
.....kdaj pa ni bil? ***amy***

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

5. apr 2008 0:07

Hm...mi je kar malo žal,da je šla nocoj Damjana ven.Sandi se mi niti malo ne dopade.Še bolj žal mi je pa za podložnike,ker mislim,da so se res potrudili za tedensko nalogo.In vsaka jim čast,da se niso,kot je rekel Sebastjan,ponižali pred celo slovenijo za eno kopalnico. Mislim...prejšnji teden metanje pudingov v glavo ta teden pa natikanje nekih ogabnih tangic! Kristina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti