Vse naj, naj, naj ti tudi jaz želim

blažkaa
Sporočilo je spremenil(a) blažkaa dne 27. feb 2008 18:07:26
Leni1 - vse najboljše
vse najboljše
Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k
Naj ti rojstni dan privleče
mnogo smeha sonca sreče
takšne,ki je ne pobriše
nikdar več iz tvoje hiše
goga


Vseeeeeeeeeeeeeeee najboooooljšeeeeeeeeee.........................

Vse najboljše in najlepše,
danes in vse dni,
to ti Buče želi



buča
O Maja si me pa presenetila no ostali prav tako.Hvala lepa!!!!!!!
leni1
Sporočilo je spremenil(a) leni1 dne 27. feb 2008 21:51:41
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
