-...pravkar slisala komentar italijanskega novinarja na zasebni Tv:
"Balkan zagotovo ne bi bil to,kar sedaj na zalost je, ce bi bila vsaj se eden ali dva tamkajsna politika na intelektualni ravni +pokojnega dr. Drnovska"...
lucka
Dr. drnovšek
Iskreno sožalje vsem svojcem. Naj počiva v miru.
miki miška
Brez njega ne bi bilo Slovenije. Slava mu!!
posavec
Me je pretreslo...
kastrolca
Sporočilo je spremenil(a) kastrolca dne 24. feb 2008 12:26:54
iskreno sožalje,izgubili smo velikega človeka.
zzani
Velik človek in vizionar. Slava mu in naj počiva v miru.
katjushka
Izjemen človek!Humanitarec,altruist!Pogrešali ga bomo!!!!!!!
barčica
Slava mu.
golubić
Slava mu !
cheleste
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
