Dr. drnovšek
Sreča in žalost sta si zelo blizu. Na današnji dan moj sin praznjuje 25 rojstni dan, a žal je to tudi dan velike žalosti zaradi smrti dr. Drnovška. To je človek, za katerega bi še enkrat dala svoj glas.
Za vedno se ga bom spominjala kot dobrega in plemenitega človeka. Naj počiva v miru.
Vesna
Iskreno sožalje!


!
galja z družino
Naj počiva v miru...

Lotti
Počivaj v miru

ropret
Zelo žalostno. Izgubili smo velikega človeka. Naj počiva v miru.
župca
Velik človek in humanist,imel je svoj moderen pogled na svet ,ki marsikomu ni bil
jasen,a nekateri so mislili tako kot on in prav gotovo ga bomo pogrešali.
Naj počiva v miru
mirjana
smrko
Naj počiva v miru


goga
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
