Naj mu bo lahka zemljica.
Eden najboljših, najbolj zmernih... Svet bi bil drugačen, če bi bilo več takih. Skratka, škoda ga je, čeprav so ga zadnja leta hoteli zlomiti.
Žalosten pozdrav!
Dr. drnovšek
Pretresena sem.
Naj mu bo lahka slovenska zemlja.
gogy
Iskreno sožalje in naj počiva v miru.
nonica
![]()
![]()
SLAVA MU!!!
Res je bil nekaj posebnega in človek za našo državo ,naj počiva v miru
Iskreno sožalje ![]()
![]()
![]()
![]()
Drnovšek je umrl že v nedeljo, pa tega niso dali v javnost oz. so zatrjevali, da je vse ok.
Bog mu daj večni mir in pokoj, naj počiva v miru.
MissLady
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
