Še nekaj vprašanj glede okraševanja tort

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

10. mar 2008 20:56

 Reca nikar  Kaj pa če bo dobila trajne frustracije, neozdravljive fobije in komplekse, kot jih  "baje" lahko dobijo otroci, ki jim staši namenijo torte v obliki klovna, tako kot je že enkrat bilo govora. Veš imam občutek, da imajo nekateri res trajne posledice in verjetno tudi jaz nisem izjema

kobra 1

unicorn  

član od: 8.10.2005

sporočila: 212

10. mar 2008 20:56

rina01 je napisal/a:
Unicorn... meni so ga že dostavili, pri prejšnjih naročilih .. poglej ga na linku, ki sem ti ga poslala v enem izmed prejšnjih postov... Sem pa že aktivirala veze in poznanstva, ki bojo pri carini poskušali ugotoviti za kaj gre ... ti vsekakor sporočim kako sem uspela zadevo rešiti... LP Rinca http://rina01.moj-album.com/album/7468718/
Ja, Rina, točno ta sprej meni ne uspe dobiti. Sporoči, kako je šlo. Lp, unicorn Sporočilo je spremenil(a) unicorn dne 10. mar 2008 20:59:58

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

10. mar 2008 21:01

sara.vidmar je napisal/a:
S čim pa so tile "volančki" na torti narejeni? http://katka-lopatka.moj-album.com/album/1 sara
Naj samo povem, da so tudi meni ti volančki zelo všeč, vendar pa delo s tem nastavkom ni tako enostavno: govorim iz lastnih izkušenjin izkušenj "sotrpink" na tečaju Okraševanje tort. Simona

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

10. mar 2008 21:30

kobra 1 je napisal/a:

[joj][joj] Reca nikar  Kaj pa če bo dobila trajne frustracije, neozdravljive fobije in komplekse, kot jih  "baje" lahko dobijo otroci, ki jim staši namenijo torte v obliki klovna, tako kot je že enkrat bilo govora. Veš imam občutek, da imajo nekateri res trajne posledice[jezik] in verjetno tudi jaz nisem izjema[}:)]

kobra 1 [deteljica]
Ne, ne, po mojem ji bo tale brokoli prav pasal in ga bo z užitkom pojedla. Sploh je pa zelenjava ena zelo zdrava stvar in brokoli preprečuje raka na materničnem vratu. (Saj tistega ćisto tapravega ji sploh ne silimo). lp Vesna

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

10. mar 2008 21:33

Bom se jaz nekaj dodala. Ze par desetletij pecem torte- take navadne,klasicne, brez posebne domisljije. Pa sem si zazelela nekaj drugega.Obsedla- dobesedno- ,me je misel, da bi naredila torto z mackom .Kako?-nisem imela pojma.Videla sem cudovite torte na Kulslo,ena lepsa od druge, pa sem si rekla :ja zakaj pa ne bi vprasala za mnenje nekoga,ki"se spozna"? Napisala sem par vprasanj na ZS-malo neprijetno mi je bilo sitnariti nepoznane ljudi- pa sem dobila nickoliko navodil,prijaznih nasvetov in- naredila macka!Tudi poslikala sem, kar je ostalo od njega, upam da bo ta teden na vrsti.( Hvala za potrpljenje,Unicorn)! Kaj sem hotela s tem povedati? Tisti,ki jim je bila ta torta namenjena, ze dolgo niso vec otroci.,so zreli, veseli ljudje,ki imajo radi zivljenje in se ne pocutijo uzaljene, ce za 63 rojstni dan dobijo torto z mackom.Nasprotno,res je kar pravi unicorn,morali bi videti presenecene obraze,pa da ne govorim o tem, da je ze vsa zlahta "rezervirala" torto z mackom...Vsi nad 4O let in niti sledu o frustracijah... Vendy, tudi meni si strasno simpaticna, ampak tokrat si sla pa kar precej mimo...frustracije s tortami nimajo cisto nic opraviti! Pa tale misel Jana Sibeliusa ( poleg njegove glasbe) mi je zelo vsec: NE BODITE POZORNI NA KRITIKE-SE NOBENEMU NISO POSTAVILI SPOMENIKA! Lep vecer se naprej -vsem- brez izjeme! lucka

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

10. mar 2008 21:46

NE BODITE POZORNI NA KRITIKE-SE NOBENEMU NISO POSTAVILI SPOMENIKA!

lučka 52    in čestitke za

kobra 1

unicorn  

član od: 8.10.2005

sporočila: 212

10. mar 2008 21:47

Luci, kakšno potrpljenje neki - hvala mačku na torti ali brez nje, da sva vzpostavili stike! Kot je rekla moja dobra prijateljica (ki, upam, ne bo zamerila, da jo citiram): "Tale tvoja Lučka je pa res lučka." unicorn Sporočilo je spremenil(a) unicorn dne 10. mar 2008 21:54:36

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

10. mar 2008 23:16

matilda je napisal/a:
Res je, se strinjam. Verjamem tudi, da so itak hipersrečni če SPLOH dobijo seks in če ima njegova draga SPLOH čas za njih. matilda
Matilda, različno :) Poznam kopico povsem anti -seks dedcev, tudi iz lastnih izkušenj - v stilu, kaj spet po meni skačeš :) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

11. mar 2008 17:52

No sej tako torto bi jaz dala od sebe in bi bilo samo meni nerodno, če bi se spakovali.

Glede postrvi je bilo mišljeno kot ribič oz. gojitelj.

katti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti