Še nekaj vprašanj glede okraševanja tort

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

11. mar 2008 18:19

katka lopatka je napisal/a:
matilda je napisal/a:
Res je, se strinjam. Verjamem tudi, da so itak hipersrečni če SPLOH dobijo seks in če ima njegova draga SPLOH čas za njih. matilda
Matilda, različno :) Poznam kopico povsem anti -seks dedcev, tudi iz lastnih izkušenj - v stilu, kaj spet po meni skačeš :) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Res je, v bistvu se gre samo zato, da se meni zdi, da gre za podcenjevanje moškega spola, če rečeš, da jim je važno, samo da dobijo hrano. No, vsaj moj ni zadovoljen... torte pa itak raje gleda, kot je. matilda

deanna  

član od: 12.2.2008

sporočila: 49

4. jul 2008 20:05

pozdravljene mojstrice, rabim pomoč in sicer : delala bom torto, v LJ ( Pekarna Vrhnika) sem kupila oblat z natisnjeno sliko spidermana, ki jo želim uporabiti. Torta mora biti sadna ( obvezno jagode), saj je taka želja mojega sina. Ne vem, naj jo okrasim samo s smetano, malo pa razmišljam o rdeči tičino masi, na katero bi narisala ob straneh še pajkove mreže. Vaše mnenje oz nasveti? pozdravček, deanna

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

4. jul 2008 20:21

Tudi mi bomo imeli v nedeljo spiderman torto. Jo bo moj dragi narisal za sinka. Kot podlago ti bolj priporočam belo maso, ne rdečo. Drugače pa na googlu,slike, vpiši spiderman cake, pa ti bo ful idej ven vrglo. barby

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. jul 2008 22:14

Deanna, podlaga, kjer bo oblat, naj bo premazana s smetano, rdečo tičino pa lahko daš okoli torte. Ne na smetano ampak na masleno kremo. Atina

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

4. jul 2008 22:32

Ravno danes sem delala torto, na katero sem dala sliko - hostjo. Premazala sem jo s smetano. Sliko sem dala gor pol ure pred serviranjem. Sicer se ni nič nagubala, je pa bila tako gumjasta, da nisem mogla niti noža zapičiti vanjo. Na koncu sem celo sliko potegnila dol, da smo torto lahko razrezali. matilda

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. jul 2008 23:37

A res???? Čudno ... Atina

LIMI  

član od: 28.12.2005

sporočila: 4

5. jul 2008 6:59

Pa naj še jaz pristavim svoj lonček .. Pred kratkim sem pri neki kulinaričarki (joj, kako bi bilo lepo, če bi imela malo boljši spomin za imena) v albumu videla poročno torto v belo-rdeči kombinaciji. Torta je bila okrašena s tičino maso, mislim, da v petih nadstropjih in na njej so bile figure ženina in neveste v različnih pozah... In zdaj, ko bi si to torto rada še enkrat ogledala in morda lastnico povprašala nekaj stvari - torte ne najdem Mi lahko kdo pomaga? Hvala in lep - čeprav deževen dan. LIMI

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

5. jul 2008 7:09

LIMI a mogoče misliš poročno torto od Pitončice? Če ja, poglej pod foto album, poročna torta, Pitončica, datum 28.5.2008 barbay

LIMI  

član od: 28.12.2005

sporočila: 4

5. jul 2008 11:28

Točno to sem iskala - hvala vama stokrat. Tale Pitončica pa - saj nimam besed. Mislim da se marsikateri poklicni slaščičar lahko gladko skrije pred njo. Pitončica - vse čestitke! LIMI

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti