Zdej je pa že tvoj rojstni dan in ti lahko čestitamo :)
Iz srca ti želim vse naj naj .....
Ostani taka kot si ..... taka si nam zelo všeč :)
Pitončica
Zdej je pa že tvoj rojstni dan in ti lahko čestitamo :)
Iz srca ti želim vse naj naj .....
Ostani taka kot si ..... taka si nam zelo všeč :)
Pitončica
Saj je lepo, Pitončica, ampak, Dušanka te je prehitela (za polnih 8 ur) in naj bo ena tema z voščili dovolj.
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=13612
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.