Stana.r vse najbboljše!!!

tema je zaklenjena

Zdej je pa že tvoj rojstni dan in ti lahko čestitamo :)

Iz srca ti želim vse naj naj .....

Ostani taka kot si ..... taka si nam zelo všeč :)

Pitončica

pitončica ;) http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1361 katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Saj je lepo, Pitončica, ampak, Dušanka te je prehitela (za polnih 8 ur) in naj bo ena tema z voščili dovolj.

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=13612

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.