Jade kaj to je zdaj tako pri vas, al je bilo za vikend? Ker pri nas spet sneži in to nenormalno!! Da se še jaz malo považim 

saš
Grafiti s sovržano vsebino širijo nestrpnost
pri nas dežuje, spomnila pa sem se grafita,...
Sonček je in ti si skuštrana,.....
se ga spomnite
anaeva
| jade je napisal/a: |
Ne, ne nisem hotela preusmerit temo, jaz se samo malo važim...[grin] [jezik]jade Sporočilo je spremenil(a) jade dne 27. mar 2008 09:10:24 |
no jaz sem nasla pa se en lusten primer lubenice
http://www.mladina.si/tednik/200640/clanek/kul--gra
LP, R.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
