Vse najboljše drejki!

Dokler imamo spomine je lepa preteklost.

Dokler imamo upanje je lepa prihodnost.

Dokler imamo prijatelje je lepa sedanjost.

Vse najboljše ti želim, zdravja, sreče ter medsebojnega razumevanja in veliko kulinaričnih užitkov!

fakin712

karnak

Vse lepo in veliko zdravja ,ter ustvarjanja v kulinariki smrko

Vse najboljše

stana
Naj ti rojstni dan privleče mnogo smeha, sonca, sreče, takšne, ki je ne pobriše Nikdar več iz tvoje hiše yoli
Iskrene čestitke tudi z moje strani! tanya017

Vse najboljše!!!

lidka
Vse najboljše runo01
Vse najboljše Valentina!!! Vesna Leben
Vse najboljše! Kaya***
fakin700

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.