| Vendelina jr. je napisal/a: |
| Sicer pa velja tudi za moške. Vsak se lahko odloči kje na konutinuumu Lolek-i-Bolek na eni strani ter Gregory Peck na drugi strani se bo znašel (žal trenutno ni živih vsesplošno znanih primerov za označitev drugega pola). Vendelina jr. |
Proud mary
Ni slabo, katjushka...
Se zelo strinjam z zadnjima dvema, Connery pa si je za moj okus dal avtogol z izjavo, da si ženska včasih zasluži kakšno klofuto.
Vendelina jr.
meni je še vedno oh in sploh Mel Gibson...čeprav je zame malo...mali,hecno bo, ko se bova sprehajala po Čopovi......
hmmm
Petra 1
...meni pa Bruce Willis..., samo nimam nobene želje, da bi ga spoznala. Sem pred leti spoznala (pa mi je še danes žal) enega slovenskega pevca, kateri mi je BIL DO TAKRAT všeč in sem ga spoštovala

LP
K
...meni pa Jon Bon Jovi. Pa tudi nimam nobene želje po tem da bi ga spoznala. Všeč mi je njihova glasba. A ni zanimivo, da kolikor o znanih osebnostih zvemo kakšen podatek preveč nas začnejo odbijati? Vsaj pri meni je tako.
Ne bom nikoli pozabila ko smo šli na koncert Bon Jovi-jev - jasno, poln avtobus samih fan-ov, ampak nekateri so bili pa v orto!! Da je ženska vedela, koliko otrok iam, kako jim je ime, kje je bil na dopustu in podbne zadeve! To je bilo pa malo too much!
Moycaa
| Vendelina jr. je napisal/a: |
| Ni slabo, katjushka... Connery pa si je za moj okus dal avtogol z izjavo, da si ženska včasih zasluži kakšno klofuto. Vendelina jr. |
anaeva, js sm jo tud vidla u živo enih 10 let nazaj:) mogoč sve ble celo na istem koncertu:))
tista karta pa je že cela rumena in skor nič ni videt, jo pa čuvam kot da bi bla zlata:)
lp, sara
slovinkita
ladies, vidim, mašta radi svašta....
Mene je imelo, da bi na drugi pol tistega kontinuuma pri fantih dala Zdravka Čolića - bi me darling mamamia zdušno podprla pri tem....
, samo se mi je zazdelo, da bi bilo to malo nefer do naših dragih nam fantov, pa sem raje enega mrtvega tja postavila....
Grem zdaj kupovat nov pekač.
Vendelina jr.
Sem si ogledala. WAUUUU! Res je špica tale Tina !
Ja, Vendy tut jst bi bla taka ko bom vlka. ups. stara 69!
| slovinkita je napisal/a: |
| anaeva, js sm jo tud vidla u živo enih 10 let nazaj:) mogoč sve ble celo na istem koncertu:)) tista karta pa je že cela rumena in skor nič ni videt, jo pa čuvam kot da bi bla zlata:) lp, sara slovinkita |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
