Čao,
mene pa zanima, če mogoče veste kaj vse potrebuječ(dokumente,...), da dobiš delovno knjižico?
Hvalaa
K1988
Delovna knjižica
K1988, mislim, da ti bodo ta link v pomoč.
barbara9 Hvaalaa barbara9 ;), grem pogledat.
K1988
Kam pa moram it za delovno knjižico? Jaz nevem nič, ker jo grem prvič iskat:/..
Hvala
K1988
Po delovno knjižico greš na upravno enoto, kjer imaš stalno prebivališče ali na upravno enoto v kraj, kjer je sedež tvojega delodajalca.
| K1988 je napisal/a: |
| Kam pa moram it za delovno knjižico? Jaz nevem nič, ker jo grem prvič iskat:/.. Hvala K1988 |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
