Pasji lajež

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

tema odprta - 29. jan 2008 17:11 | ogledi: 8.478 | odgovori: 47

Hojla.Mene pa zanima ali je že kdo kupil ovratnico,ki je namenjena za psa,ki neomajno laja.(kadar pes zalaja ovratnica nekaj sproži-v queletu jo imajo)Imamo psičko,ki skozi laja tudi iz samega dolgčasa,kadar je v stanovanju je o.k.,ko jo pa peljemo ven na teraso pa laje po cele ure.Bojimo se da ne bo dobila kakšne sosedove kosti z dodatki.

toppy

rozemari  

član od: 2.4.2003

sporočila: 35

29. jan 2008 18:50

Tudi naš kuža laja v nedogled kadar je sam. Za to ovratnico še nisem slišala, bi pa me zanimalo, pred nakupom, če ni kakšnih stranskih posledic na psu-razen tišine seveda. Rozemari

neznan uporabnik

29. jan 2008 19:59

prvič slišim za kakšno ovratnico, kje se pa naj bi dobila ta ovratnica? vrjetno ne v vsaki zoo trgovini?? lovebeyba

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

29. jan 2008 20:08

nimam psa, brala pa sem o tej ovratnici. Gre za to, da se ob laježu sprošča ena dišava, ki psa moti. Tako ga odvrača od lajanja (ko zakapira, seveda - moja pripomba je - upam, da nimate butastega psa). Lisa

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

29. jan 2008 20:13

Ne ni fora v dišavah ampak v nekem draženju kao elektrika(KAO ELEKTRIKA!!!!!!)To prodaje quelle. toppy

tisdno  

član od: 17.11.2002

sporočila: 117

29. jan 2008 20:14

Moj pes je nehal lajat predno sem jo kupila. Lahko pa povem, da mi je veterinarka rekla, da je njen pes vsak dan lajal in, da je kupila to ovratnico, ki pač ob laježu pošprica gobček psa in da je v dveh dneh nehal lajat.

 

http://www.malavi.si/index.php?id=25〈=sl&record=83&type=product_group 

 

No sem našla trgovino, v kateri sem jo takrat hotela kupit.  

 

 

SILVA

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

29. jan 2008 20:15

S psom se je potrebno ukvarjati in ga učiti,da ne bo lajal. Ovratnice obstajajo, vsak pa se mora odločiti sam kako bo prišel do željenega rezultata. Pomislite na ljudi v vaši okolici, ki poslušajo lajanje v nedogled, s tem si skrbniki psov nehote nabiramo nasprotnike. Lp Nasha

tisdno  

član od: 17.11.2002

sporočila: 117

29. jan 2008 20:59

Nasha, moj pes je bil vedno navajen, da je kdo doma in ko je umrla mami, je kar naenkrat ostal zjutraj sam. In na kakšen način misliš, da bi ga lahko navadila, da ne bi lajal?  Pač ni človek, kateremu bi lahko dopovedala, da pač tega ne sme. Pač morala sem v službo in ko so mi sosedje začeli govorit, da laja, mi je bilo grozno in ker sem vedla, da če se ne bo kmalu navadil, bom pač poskusila še z ovratnico, ker stran ga ne bi dala nikoli. Ne bi pač kupila ovratnice, ki psička strese, kupila pa bi 100 % ovratnico, ki pošprica. Ampak srečo sem imela, da se je pač navadil in srečo sem imela, da imam sosede, katerim sem dala ključe in ko so me klicali, da laja, je enkrat en šel k njemu, drugič drug. In tako nekako sem navadila psa, da pač ne laja več. Ampak kot sem rekla, če ne bi bilo druge bi pač zaradi dobrih sosedskih odnosov poskusila tudi z ovratnico. Druge rešitve ni bilo več. SILVA

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

30. jan 2008 8:35

Vsaka taka ovratnica je mucenje  psa, pa naj mi kdo rece , kar hoce!Tudi ovratnica proti bolham!Sama tega ne bi dala na psa nikoli!

Pes se da krasno dresirari, da ne laja, samo CAS si je terba za to vzeti, proti bolham pa obsta tekocina Frontline ...Ce zeliite vedeti, kako se psa nauci, da ne laja veliko, idite na www.mojpes.com

LP Nena

Nena-morje

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

30. jan 2008 8:45

Moje mnenje je, da ljudje govorimo, psi pač lajajo in ovratnica na električne šoke je zame prav grozljiva. mišika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti