Dopust na hrvaškem

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

19. maj 2012 10:48

Midva sva si letos poleti splanirala 3-tedensko turo po delu bivše YU: začneva v Zadru, preko Trogirja, Splita, Hvara, Korčule, Dubrovnika, Kotorja, Podgorice, Sarajeva, Mostarja, Jajca in nazaj v SLO. Vse v lastni organizaciji, z avtom in trajekti. Namestitev apartmaji, preko booking-a, airbnb-ja in lokalnih hrvaških online ponudnikov. Komaj čakam!!!

Do sedaj samo pozitivne izkušnje s hrvaškimi ponudniki sob in apartmajev, vsi so super prijazni! Na Hvaru sem poklicala preko 20 lastnikov (vse polno, težko je dobiti namestitev za 4 dni), vsi so se potrudili in mi dali številko od "soseda, ki oddaja" sobe, svetovali kam in kako... Še dva meseca!

LP, 

 

 

Saša

majaos  

član od: 14.5.2012

sporočila: 510

19. maj 2012 12:56

Priporočam počitnice v Štinjanu pri Puli, zelo lepe prodnate plaže za otroke z veliko senčke, cene privatnih kapacitet pa dokaj ugodne. In pa še bližina atraktivne Pule, Rovinja, obisk Rta Kamenjaka, ...

Ponudnikov je pa kar nekaj v spletnih oglasnikih.

 

Lp,

 

Maja

 

 

majaos

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

19. jun 2012 15:27

Vsem, ki se že počasi pripravljate na zasluženi dopust želim lepo vreme, toplo morje, srečno vožnjo,

prijetno družbo.

Sicer je pa dopust tak, kot si ga nardimo.

Če bo kdo na Šolti konec julija, pa vabljen na hladno pijačko.

syu

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

20. jun 2012 13:16

Čez vikend bi šli na Rab na rajsko plažo, če bomo le dobili kaj primernega. Ima mogoče kdo kakšne informacije za apartma za 2 odrasli osebi in 1 majhnega otroka?

Dopustovali pa bomo konec julija, začetek avgusta in še nismo nič rezervirali. Najraje čim dalje na jug, ampak so letos precej podražili trajekte in cestnino in se še odločamo. Lani smo bili na Murterju in nam je bilo zelo všeč, mali pa navija za Mali Lošinj...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

1. jul 2014 12:32

Kam greste letos feni Hrvaške in njene obale?

Ali pa ste se že vrnili? Delite z nami , ki še čakamo, prijetne vtise.

Jaz pa letos  na Dugi otok konec meseca.

Uspelo mi je najti ugoden apartma v uvali Dragove s pogledom na morje spodaj pred hišo.

Komaj čakam odkrivanje otoka s kolesi, kjer se z možem spuščava po takih poteh (včasih je treba malo peš pa kolo na ramo), kjer včasih pomisliš, da še nihče ni šel, na koncu pa čudovit zaliv za napolnit baterije.

Ter jutra na kolesu, ko sonce vzhaja in na cesti nikjer nikogar, samo mir, tišina in čudovita narava.

Odštevam dneve...

syu

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

1. jul 2014 12:36

Že nazaj - moja klasika: Murter in Mljet. Že dolgo me ni tako zeblo...

Sonja

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

1. jul 2014 13:37

Zanimiva kombinacija Limnol- a v enem kosu oba otoka?

syu

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

1. jul 2014 14:00

najprej eden, potem pa drugi, kolikor je trajalo, je bilo premalo

 

Sonja

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

1. jul 2014 14:03

Obiskal mesto Šibenik, prvič in zadnjič. Tako nemarnega mesta pa res še ne. Pa ima ogromen potencial.

Commis débarrasseur

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

1. jul 2014 14:11

zzak1977 je napisal/a:

Obiskal mesto Šibenik, prvič in zadnjič. Tako nemarnega mesta pa res še ne. Pa ima ogromen potencial.



Commis débarrasseur

 

Definitivno se strinjam s tem..enkrat sem šla z možem,ko je šel službeno..in nikoli več.

Vrtejbenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti