Dopust na hrvaškem

neznan uporabnik

23. jan 2008 20:37

pravi hrvaški natakar: Postregel sem mu toplo pivo,zlil sem mu juho po hrbtu,vse sem mu lepo zaračunal. Slovenec pa še kar prihaja k nam na dopust.Nazdravje pa lepo počitnikovanje na hrvaškem. wran Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 23. jan 2008 21:25:41

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

23. jan 2008 21:49

Lani smo bili na Krku, kraj Baška. V agenciji so mi svetovali ta kraj, sj je plaža prodnatna, na zgornjo stran ograje nasad oljk in senca pod nizko postriženimi drevesi. Če hočeš imaš 42 stopinj ali pa to senčico. Bila sem z eno in pol letnim otročkom in sem videla, da lahko na prste ene roke prešteješ ljudi, ki niso bili družina s prav tako malimi otroci.

Zvečer je bilo na promenadi nenormalno veliko "vozičkarjev".....(družine z malimi otroci torej).
Tako da priporočam ta kraj. Če želi kdo, poiščem naslov, kjer smo bili, saj je bil apartma res velik in lep in čist.
titta=

mandreja  

član od: 13.8.2007

sporočila: 2

24. jan 2008 7:50

Jaz vem za en super apartma v Crikvenici a je za 8 oseb, če koga zanima. Urejen, ugoden, pa še lastniki ti skuhajo kak obrok po želji, ponavadi ribjo večerjo na njihov strošek. mandreja

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

24. jan 2008 8:22

Prav lepo vas je prebirat... Mi pa letos ne gremo na morje.... V svojem življenju samo 3x nisem bila na morju: ko sem bila na počitnicah v Austriji, takoj po vojni in po rojstvu drugega sina (zaradi financ). Letos pa bomo, kot radi rečemo na Štajerskem: v švici in na malti... Tako da, morje leto odpade. Bomo že preživeli.

čiribučiriba  

član od: 23.10.2007

sporočila: 15

28. jan 2008 20:24

WRAN51 popolnoma se strinjam - le kdaj bomo znali izračunati, da morje in sonce ne staneta toliko. Je pa res, da je Dalmacija (hrvaško morje) zelo lepa. Toliko čistega morja, krasne vegetacije, tudi zelo prijaznih ljudi, tistih, ki so z srcem pri stvari, ki vedo, da ko ga enkrat "nategneš", ga ni več. Ampak nam Slovencem je treba mal več časa,da skapiramo. čiribučiriba

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

13. apr 2012 9:59

Ker je tukaj poudarek o dopustu na hrvaškem, bom tukaj vprašala.

Je bil kdo kdaj kje, kjer bi ga domačin vzel s sabo lovit ribe?

To je moževa večna želja, pa mu jo po tridesetih letih še nisem mogla uresničiti.

Če ima kdo kak kontakt bom hvaležna.

Moja super destinacija stoji, ker je nisem pravočasno rezervirala in zdaj čakam, če se bo kaj premaknilo z datumi pri gazdi.

Ta čas pa iščem naprej.

syu

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

13. apr 2012 18:55

tanya017 je napisal/a:

Zopet ena tema o dopustu.Vsako leto z družino dopustujemo na Hrvaški obali,v apartmaju.

Imeli smo pa lepe in tudi slabe izkušnje.Ko smo letovali v turističnem naselju Villas Rubin v Rovinju,smo imeli porazen apartma.Nismo ravno hudo zahtevni gostje,pa če že plačaš,pričakuješ vsaj osnovne pogoje za bivanje.Apartma se sploh ni dal zakleniti,čez in čez so lezle mravlje,hudo malo posode za kuhanje in pribora,kopalnica je bila tako majhna,da niti umivalnik ni šel notri,zato je bil montiran ob postelji pred kopalnico.Si predstavljate kakšno veselje je to bilo za petletno hčerko,da je špricala z vodo kar s postelje.No ja,smo preživeli.

Potem pa Crikvenica,lep kraj,plaža super.Apartma pa spet katastrofa.Nekje v enem bregu,staro,da je vse škripalo,kuhinja pa brez pomivalnega korita.Si predstavljate kuhanje,ko nimaš kje oprati posode.

Da mesta Sučuraj na Hvaru niti ne omenjam-katastrofa!

Zadnji dve leti pa smo bili v Primoštenu in nimam niti ene same pripombe.

Letos pa bi šli še kam pogledat,pa me zanima,če veste za kak kraj na Rabu,Krku ali Lošinju,da ste že bili in vam je bilo lepo in da je možno kje na internetu videti in rezervirati.

No,pa naj bo dovolj čvekanja,lep dan vam želim.

 

tanya017

Mali LOŠINJ - tam smo se mi imeli super. Bili smo v campu Gojko, tudi plaža super, predvsem za male otročke, lahk greš daleeč v morje, pa je plitvina.

Je pa super tudi v Sv. Filip i Jakov v bližini Biograda :)

Krk - Malinska ( na plaži povsod gužva, gužva, gužva....Krk _ Krk ( tud ničkaj plaža ), Baška : plaža super, ampak morš zjutraj bit tam, da si poiščeš prostor....Makarska - super

Korčula - Korčula in Vela luka - zanič!!! Hrana katasrofa! Kaj pametnega poješ le zunaj v lastni režiji, ne v hotelu.

Hvar - Hotel Arkada in njegove depandanse SUPER. Hrana odlična !!!

Kornati : Tak-tak

Umag - SUPER VSE

Poreč : SUPER VSE

Pelješac : Orebič : SUPER VSE

 

vd007

181604  

član od: 22.7.2011

sporočila: 276

13. apr 2012 20:07

Tisti, ki kampirate: kateri kamp priporočate? Bili smo že na Cresu, kamp Kovačine, in na Pagu, Straško. Tudi letos gremo tja, ker smo pač bili zadovoljni, drugo leto pa bi mogoče kaj spremenili in še kje drugje preživeli dopust. Imamo otoke, najmlajši ima leto in pol, tako da se je treba prilagajati- senca, mivka ali pesek, mogoče igrala...

Kje ste se počutili "domače"?

181604

mapi  

član od: 7.5.2007

sporočila: 16

18. apr 2012 23:30

jaz bi pa rada kakšen naslov za apartma/studio/ za 2 osebi zraven  morja na otoku RAB, PAG, UGLJAN, PAŠMAN (srednja Dalmacija) seveda kjer  ste  bili zadovoljni. Že več let hodiva z možem v Mandre na otoku Pagu toda letos je "najin" apartma že zaseden.

 

mapi

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

26. apr 2012 11:46

Sem tok vesela, da moram deliti z vami.

Ker si nisem pravočasno rezervirala ugodne variante na Šolti, sem bila tako žalostna.

Nakar mi nesojeni gazda zrihta pri svojih sosedih še boljšo lokacijo za isto ceno.

A ni to lepo, da si pomagajo drug drugemu in se ne držijo tega naj sosedu koza crkne?

Tako da, Šolta prihajam.

Mapi, veliko tega se najde, samo vstrajna moraš biti in skakati po internetu.

Jaz imam tako apartma za 4 osebe ceneje, kot kje za dve, pa uspešno.

syu

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti