Novost: filter na kulinarika.net forumu

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

17. jan 2008 8:34

Tudi meni je fino, da ste se to domioslili, Vsa čast vam. Pa je volk sit in koza cela, seveda, če jo ne bodo spet lisice nepadle

Talija  

član od: 12.9.2005

sporočila: 171

17. jan 2008 8:42

G. Jernej, zelo dobra rešitev, mislim, da se bo velika večina strinjala, saj bi bilo ukinjanje nekulinaričnih tem, škoda za marsikoga, tudi zame. Pa za g. Rimljanko bo lažje, če pa se že oglašam, naj povem, da mi je njeno delo zelo všeč in jo občudujem, da je to zahtevno in nehvaležno delo sprejela. Pa lep, čeprav deževen, dan vam želim iz prelepe Prlekije. Talija

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

17. jan 2008 8:43

Jernej, dobra ideja.

Meni bi bilo žal, če bi nekulinarične teme čisto ukinili. Nimam volje letati od foruma do foruma,  v časopisih in na TV se podajajo novice bolj  iz enega  zornega kota, tukaj pa ljudje povejo, kako jih sprejemajo oz. kako so jih prizadele. Zase lahko rečem, da me take debate, četudi kdaj ostre, bogatijo. Marsikdaj uvidim, da lastno mnenje  ni vedno  tudi  mnenje večine , da to, kar sami smatramo za pravilno lahko nekoga tudi  konkretno  prizadene. Uvidiš, kako različni ljudje različno gledajo na svet in jih zato lahko po eni strani bolje razumeš, po drugi se pa  že vnaprej psihično pripraviš na negativno reakcijo okolja. In ne nazadnje, občudujem sposobnost nekaterih tukaj, kako znajo še tako zahomotano pisarijo preobrniti v lahkotno branje.

Cila

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. jan 2008 8:45

Naj bom malo nesramen ker je še zgodaj Mislim, da bo filter uporabljalo zelo malo uporabnikov. Nenazadnje poglejte kako se prodajajo časopisi kjer so trači, kreganja, ostre polemike. Pa oddaje na TV s to tematiko. Mislim, da tisti, ki jih take teme motijo, ga ne bodo uporabljali Ampak filter je in tisti, ki želijo, ga bodo pa lahko. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

17. jan 2008 8:52

Jaz tudi tako mislim. Sicer pa, če komu katera tema ni všeč, naj je ne bere. Saj ni treba klikniti nanjo, če jo vidiš. Jelenckova

piščanec  

član od: 15.1.2006

sporočila: 284

17. jan 2008 9:12

Meni je pa filter všeč in je že vklopljen. Vendar opažam, da ljudje ne vedo točno, kaj so kulinarične teme in kaj ne (na primer SPAR točke, ki jo imam sedaj na seznamu kulinarčnih tem). Na Kulinariko v osnovi prihajam zaradi kulinaričnih tem, filter bom pa izklopila samo, kadar bom imela toliko časa za računalnikom, da bom dobro preučila še ostale teme na forumu. Hvala za to pogruntavščino! Lp, piščanec

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. jan 2008 9:15

Ja 100% filter ne deluje. Špar točke imajo veze z gospodinjstvom in sodijo v male oglase. Ti niso filtrirani. Bom pa malo več premeščal teme zdaj, se bo hitro videlo, če pride kakšna politična tema v recepti/nasveti Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

piščanec  

član od: 15.1.2006

sporočila: 284

17. jan 2008 9:15

Aja, šele sedaj sem opazila, da so zraven tudi mali oglasi, kjer so bile objavljene teme s točkami. piščanec

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. jan 2008 9:36

Ja ker gre za male oglase iz teme kulinarike. Morda vam tema špar točke ni všeč, ampak strinjamo se lahko, a gre za temo, ki nekako sodi na to stran. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

17. jan 2008 9:41

Ja, Jernej se nakako strinjam z vami. Samo poglejte, na včerajšnjo temo: Kaj se dogaja z KulSlo , je bilo v treh urah deset strani. Ja smo Slovenci pač takšni,da se radi kregamo. Lepo pa radi se imejmo ursa40

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti