Modelček za izrezovanje
Frina jaz ga nisem videla in niti ne vem zakaj bi ga rabila. Razsvetli me, prosim.
lepo in radis e imejmo
ursa40
S tem podelčkom se v listnato testo izreže osnova za piškot. Na sredino se da nadev, in se pokrije z vseh strani. Na straneh ostanejo "ušesa", ki dajejo posebno obliko, ki je meni všeč, saj popestri izbor. Na linkih, kjer sem pregledovala ga ni.
Seveda, kupila bi ga.
F r i n a za ta recept
http://www.coolinarika.com/recept/patlichice-jersey-girl
sem ga jaz tudi že zapazila, samo saj se dalepo narediti tudi brez tega modela
katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
še ena luštna ideja, brez pomoči kupljenih pripomočkov...
U, ful razumem,...K sreči že slike dovolj povedo.
Jelenckova
Majamarko kar še kakšno takšno sliko prosim :)
Lep dan in veliko se smejte 
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
