Vse najboljše mehurček
Še dve, ki praznujeta na isti dan kot jaz.
VSE NAJBOLJŠE 
darčika
Najlepša hvala vsem za čestitke in dobre želje.Vsem ki praznujete danes rojstni dan pa želim tudi jaz VSE NAJBOLJŠE.
mehurček
vse najlepše...
lovebeyba
SE PRIDRUŽUJEM LEPIM ŽELJAM. JAZ SEM PA JUTRI NA VRSTI, JUUUUUUPI
KJE PRIDETE DO TEH BARVNIH KLOBASIC IN STEKLENIC PENINE ? SEM NAMREČ NOVA
Alka Vujica
Vse najboljše 



Dušanka
Vse najboljše in najlepše
danes in vse dni
to ti
Buča želi


buča
Obema:
![]()
![]()
IN RES LEPO PRAZNUJ |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
