rdeča kapica, NIKAKOR ne moreš biti hkrati doma tam, kjer sta ežoj IN frina. Razen, če imaš 2 doma.
rimljanka
Kje smo doma ?
Jaz pa sem doma tukajle v ta naj večji hiši.
| rimljanka je napisal/a: |
Kaj menite, je to kažipot do kraja, kjer sem doma? |
Misliš Raztresenov, atina?
Sicer sem (se) pa spraševala, če sem tam doma.
rimljanka
Frina,
sicer že par let ne živim več v dolini, ki je na sliki od ežoja, ampak edina jezerca (mini), ki so v tem koncu sploh bila, so bila zelo mini in nekje v levem delu slike pod dnevnim kopom. No ja, če odštejemo panonsko morje... In tu ne da bi vedela, da je kakšna vasica potonila v jezeru? Se pa strinjam s tem o ranjeni naravi... žal... Ampak ne glede na to, kot pravite, dom je tam, kjer je srce...
Ežoj,
lepa slika!
Ja, Raztresenovega sem mislila, vem pa, da tam nisi doma, kljub imenu :)
Jaz pa tam že nekaj let ne živim (čeprav se mi zdi, da se me včasih raztresenost drži, pa sem se čisto drugače pisala :) ), vračam se pa izjemno rada nazaj.
Atina
Ej, Tosca,
kaže, da te že dolgo ni bilo na našem koncu. Glede lokacije jezera ( jezerca, rekli smo mu ribnik ) imaš prav, vendar je že nekaj let zasuto ( ne obstaja več ). Na najdi.si vtipkaj trbovlje, tam poišči galerijo, slika je od tam, jih je še več.
Drugač, zamešala si doline, na sliki od frine je šaleška dolina, in dejansko je tam potopljena vas. Zaradi tega je rimljanka odgovorila tako kot je ( sicer rdeči kapici ).
ežoj Še sem firbčen: rdeča kapica, ke si pa potem doma?
ežoj
Doma se v dolini z jezeri ( glej frinin link).
mamazeljka
Zame je dom, kjer sem prezivljala otrostvo in vedno recem,da sem doma tam,ceprav ze 26 let zivim drugje. Dom pomeni korenine,izvor,navade,zatocisce,kjer je srcu toplo....
Majdina
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
